На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ У ГПУ відповіли на нову серію розслідування шалених розкрадань в оборонці

У ГПУ відповіли на нову серію розслідування шалених розкрадань в оборонці

145
0

У Генеральній прокуратурі заперечують інформацію розслідування “Bihus.info”щодо хабарів за закриття чи затягування справ щодо розкрадання в оборонній сфері!

Про це йдеться у коментарі прес-секретаря Генпрокуратури Андрія Лисенка від 12 березня.

Лисенко наголошує, що в ГПУ розслідується лише одне провадження, в рамках якого закон дає можливість прокуратурі розслідувати некорупційні злочини.

“Відповідно, було два напрямки розслідування. Перший – шахрайство. Цей епізод в суді з 2018 року. На лаві підсудних перебуває, зокрема, і співробітник СБУ, який згадується в розмовах із фігурантом розслідування – Рогозою“, – каже Лисенко.

За його словами, другий епізод стосується несплати податків: “оголошена підозра, стягнута чимала сума недоїмки до держбюджету”.

“Тому всі розмови про хабарі для закриття чи затягування справи з боку ГПУ не відповідають дійсності”, – каже прес-секретар ГПУ.

Щодо корупційної складової, Лисенко зазначає, що розкрадання чи корупційні дії посадових осіб “Укроборонпрому” – виключна підслідність НАБУ.

“Наразі триває службова перевірка з використанням детектора брехні щодо обставин можливого “зливу” матеріалів провадження”, – резюмує він.

Нагадаємо:

  • В четвертій частині розслідування “Bihus.info” йшлося про те, що всі слідчі органи, які мали б розслідувати розкрадання на оборонці, знали про нього.
  • Журналісти стверджують, що у Генпрокуратурі, Військовій прокуратурі, Службі безпеки, Державній фіскальній службі та Національному антикорупційному бюро неодноразово відкривали кримінальні провадження, але закривали їх за хабарі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я