На голову Новини У Горлівці викрали гендеректора «Артемвугілля»

У Горлівці викрали гендеректора «Артемвугілля»

198
0

 Сьогодні, 5 травня, у Горлівці з підприємства «Артемвугілля» викрали гендеректора Миколу Алишева, повідомляє Gorlovka.ua.

 Сьогодні, 5 травня, у Горлівці з підприємства «Артемвугілля» викрали гендеректора Миколу Алишева, повідомляє  Gorlovka.ua.

 

Як розповідається, сьогодні близько 10 години ранку в будівлю підприємства «Артемвугілля» увійшли 40 осіб. Вони зазначили, що ідуть нібито на зустріч з гендиректором Миколою Алишевим. Охорона пропустила людей, так як серед них було кілька представників шахти ім. Калініна, інших ніхто з працівників візуально не знав.

 

Працівники вугільного підприємства розповіли, що в основному це були молоді хлопці до 40 років. Виглядали вони цілком звичайно ‒ беззбройні, на обличчях не було балаклав, повсякденний одяг.

 

Всі співробітники підприємства в цей момент були на своїх місцях, начальство і адміністрація тільки звільнилася після апаратної наради.

 

Після розмови з М.Алишевим в кабінети до працівників піднявся чоловік, який представився депутатом Донецької народної республіки і запропонував всім залишити приміщення, мовляв «завтра приходьте на роботу, у вас буде новий генеральний. Цей київський нас не влаштовує».

 

В об’єднанні залишилося 5 чоловік і ті, які не можуть покинути робоче місце за статутом, решта закрили офіси і роз’їхалися по домівках.

 

Будівля ціла, в приміщенні немає сторонніх, у активістів не було наміру вивісити на будівлі прапор ДНР. Головна вимога ‒ заміна генерального. Кого призначать завтра ‒ невідомо.

 

Миколу Алишева відвезли в УВС (по вул. Леніна). Очевидці бачили, як деякі люди одягли маски при виході. Працівники допускають, серед активістів були представники різних структур, проте міліції не спостерігалося.

 

Сьогодні на питання чи можна було не допустити такої ситуації, працівники відповідають, що, напевно, можна. Але в будівлі просто не були готові до вторгнення, пропускний пункт виявився умовним, ніхто не встиг викликати міліцію, не було готових оборонятися, працівники виконкому намагалися не перешкоджати «народу».

 

На даний момент телефон Миколи Алишева вимкнений, ніхто не знає що з ним.

 

Журналістам вдалося додзвонитися до сина Алишева Олександра. Він дізнався про зникнення батька від журналістів. Для нього теж було несподіванкою, каже, що нічого не знав, зв’язку з батьком не було з ранку. Нічого не віщувало .

 

Крім гендиректора «Артемвугілля» представники ДНР схоже прийняли рішення змістити з посади начальника шахти ім. Калініна ‒ Віктора Рибака. Він під’їхав до підприємства «Артемвугілля» і намагався домовитися із загарбниками про безперервну роботу шахт, не допустити безладу. «Шахти не можна зупиняти! Якщо їх зупиниш ‒ потім їх доведеться тільки закривати», ‒ переживають шахтарі. Але В.Рибака не слухалися, його змусили написати заяву на звільнення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я