На голову Економіка У Гончарука дали рекомендації керівництву «Нафтогазу» щодо мільйонних премій!

У Гончарука дали рекомендації керівництву «Нафтогазу» щодо мільйонних премій!

350
0

Нафтогаз. Фото: УкрінформКабмін під час засідання 29 січня 2020 року прийняв рішення направити наглядовій раді «Нафтогазу» рекомендації щодо утримання від виплати необгрунтованих мільйонних премій керівництву і співробітникам компанії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над «Газпромом».

Рекомендації про утримання від виплати премій та інших винагород керівництву «Нафтогазу» за перемогу в Стокгольмському арбітражі внесені до протоколу засідання Кабміну.

Скріншот протоколу засідання Кабміну. Фото: Українські новини

Скріншот протоколу засідання Кабміну.

Крім цього, уряд рекомендує іншим суб’єктам управління держпідприємств, а також наглядовій раді «Укрзалізниці» тимчасово утриматися від нарахування та виплати премій керівному складу таких компаній до остаточного врегулювання питання щодо розміру премій Міністерством економіки.

Також прем’єр-міністр України Олексій Гончарук направив окремого листа голові наглядової ради «Нафтогазу» Клер Споттісвуд, у якому попросив переглянути розмір премій керівництву компанії. Прем’єр-міністр вказав на важливість преміювання для залучення висококваліфікованих фахівців.

Скріншот листа Гончарука голові наглядової ради «Нафтогазу». Фото: Українські новини

Скріншот листа Гончарука голові наглядової ради «Нафтогазу».

Гончарук уточнив, що досягнення домовленостей між «Нафтогазом» і «Газпромом» є результатом політичного рішення, яке було досягнуто на міждержавному рівні. У зв’язку з цим, прем’єр-міністр порекомендував переглянути рішення про виплату премій суто керівництву «Нафтогазу» за укладення даного договору.

Прем’єр-міністр просить врахувати його рекомендації і утриматися від прийняття рішень щодо нарахування неадекватно зависоких премій керівництву «Нафтогазу» до проведення консультацій з урядом, який є акціонером компанії.

Гончарук готовий зустрітися з наглядовою радою найближчим часом для обговорення даного питання і просить вказати підстави для нарахування премій керівництву «Нафтогазу», а також надати протоколи засідань наглядової ради та правління компанії з цього питання.

Втім, залишилось ще одне суттєве питання до керівництва Нафтогазу: ЧОМУ Коболєв та його наближені РОКАМИ отримують МІЛЬЙОН зарплати в місяць плюс доплати??? І це – в ДЕРЖАВНІ компанії?

Джерело

#влада #корупція #уряд #нафтогаз #премії