Новини У генпрокурора Шокіна просили заступитись за Хорта (ФОТО) (ВІДЕО)

У генпрокурора Шокіна просили заступитись за Хорта (ФОТО) (ВІДЕО)

512
0

Пів сотні вінничан приїхали до генеральної прокуратури України аби особисто повідомити генпрокурору Віктору Шокіну про необґрунтовані політичні репресії та переслідування на Вінниччині.

Пів сотні вінничан приїхали до генеральної прокуратури України аби особисто повідомити генпрокурору Віктору Шокіну про необґрунтовані політичні репресії та переслідування на Вінниччині.

 

 

Активісти вінницького Майдану, заручившись підтримкою столичного адвоката Юрія Хорта-Павленка Олексія Бонюка, передали генпрокурору звернення, за підписами більше ніж 40 вінничан.

 

 

 

 

Поскаржились у генпрокуратурі і на неналежні дії Вінницької прокуратури:

– Ми були на прийомі у керівника управління з питань прийому громадян Генеральної прокуратури України. Долучився до обговорення й зональний прокурор. З ними детально проаналізували ситуацію щодо протиправних дій вінницьких прокурорів у цій справі. Сподіваюсь, після сьогоднішньої нашої зустрічі Генеральна прокуратура по-іншому, по-свіжому, оцінить ситуацію у Вінниці. Прокурори звернули увагу, ця установа має достатньо повноважень, аби вплинути на ситуацію у Вінниці, – зауважив адвокат Хорта.

 

Голова Народної ради Майдану, Віктор Малиновський переконаний, що акція була необхідною, адже вирішити ситуацію на місцевому рівні неможливо:

– Мало чи не вся Україна, знає, що Юрій Хорт ув’язнений через свої політичні вподобання і тільки вінницькі суди «шиють» хлопцю організацію масових заворушень. Чомусь, коли рівно рік назад, син Президента, Олексій Порошенко, рвав портрет тоді ще легітимного верховнокомандуючого України Віктора Януковича, – його дії не вважали злочинними. То чому Хорта за аналогічний сценарій, от тільки з портретом Петра Порошенка ,вже третій місяць утримують у СІЗО? – обурюється активіст.

 

 

 

В той же час активісти стверджують, що готові приїжджати до генеральної прокуратури щодня, якщо це допоможе оправдати та звільнити з-під варти справжнього патріота Юрія Хорта-Павленка.

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я