На голову Новини У фракції “Слуга народу” є три активні групи депутатів, вже є конфлікти...

У фракції “Слуга народу” є три активні групи депутатів, вже є конфлікти !

297
0

Політолог Кирило Сазонов вважає, що у межах фракції “Слуга народу” є три активні групи депутатів, між ними вже бувають конфлікти. 

“Депутати не хочуть бути зовсім вразливими. кілька груп, між якими вже бувають конфлікти. Ми бачимо, що мажоритарники, насамперед, орієнтовані на Ігоря Коломойського, категорично противляться введенню імперативного мандату. Вони не хочуть бути “слухняними солдатиками”. Якби вони не проголосували за депутатську недоторканність, вони б серйозно підставили Зеленського та себе. На цю жертву вони пішли, але йти далі на поступки депутати не готові”, — зазначив Кирило Сазонов.

Політолог виокремив депутатські групи, які наразі сформувалися у фракції “Слуга народу”.

“Є три активні групи депутатів. Перша — група Ігоря Коломойського, орієнтована на “Приват”, зокрема і мажоритарнки. Друга група — “квартальці”, орієнтовані на Зеленського і все, що пов’язано з ним, з “Кварталом”, з бізнесом (родичі, друзі, знайомі). Третя група — експертна, яка більше орієнтується на Разумкова. Їхні інтереси та розуміння не завжди співпадають”, — сказав він.  

Сазонов пояснив, що “у них зовсім різні цілі, куратори, вони представляють різні бізнес-групи. І у перспективі вони будуть сперечатися, торгуватися, дискуватися. За умови відсутності великої впливової опозиції, вони сперечатимуться у “своїх рядах”.

Зазначимо, що “Слуга народу” є найбільшою фракцією, до складу якої входять 254 депутати.

Наразі у Верховній Раді зареєстровано 2 законопроєкти №1038 та №1045-1, якими передбачено позбавлення мандату депутата, якщо той не увійшов до фракції партії, від якої обирався, чи яка його висувала, або вийшов з фракції.

Джерело

http://:http://ukr.radio/news.html?newsID=90522