На голову Новини У Дніпрі масово звільняють директорів шкіл і дитсадків

У Дніпрі масово звільняють директорів шкіл і дитсадків

265
0

У Дніпрі за результатами перевірок звільнили вісьмох директорів шкіл і шістьох керівників дитячих садків.

Про це розповів заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

“Всі вони зловживали службовим становищем. Більшість збирали гроші з батьків і не звітували, куди вони були витрачені. У деяких була невідповідність між пожертвуваною сумою і виконаним ремонтом. Мовляв, скинулися на десять нових вікон, а закупили тільки три. Щодо кожного з директорів було проведено службове розслідування і ретельні перевірки. У результаті, вони написали заяви і звільнилися”, – розповів Шикуленко.

Щоб більше таких ситуацій не виникало, в мерії вирішили зробити допомогу школам максимально прозорою – порекомендували створити благодійний рахунок.

“Розпоряджатися електронними грошима і приймати рішення, наприклад, потрібно клеїти в класі шпалери, чи ні, будуть батьки. Це і облік, і прозорість. А головне, ніякої готівки. Купувати будуть те, що потрібно в першу чергу, а не те, що захотілося класному керівнику”, – уточнив Шикуленко.

Але для початку чиновники хочуть розробити рекомендації, а потім зібрати директорів шкіл, щоб пояснити їм ситуацію і порадити перейти на прозору схему отримання благодійної допомоги.

Як відомо, з нового навчального року Міносвіти заборонило публічно озвучувати оцінки учнів, скасувало домашні завдання та оцінки учням перших класів і оцінки з фізкультури для всіх класів.

korrespondent.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я