На голову Новини У ДБР попросили допомоги у преси в розслідуванні справ проти Порошенка!

У ДБР попросили допомоги у преси в розслідуванні справ проти Порошенка!

310
0

ДБР розраховує на співпрацю з журналістами в розслідуванні кримінальних проваджень проти екс-президента Петра Порошенка. 

“Державне бюро розслідувань є партнером для всіх журналістів-розслідувачів і ніколи не піде на кроки, які обмежують їх права і свободи”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, слідчі ДБР хочуть вимагати у “Радіо Свободи” всі дані за програмою “Схеми: корупція в деталях” – “Mr. Petro Incognito. Таємний відпустку президента Порошенко”. За словами ДБР, ці дані допоможуть у розслідуванні кримінального провадження щодо “ймовірно незаконного переправлення через державний кордон колишнього президента України, інших посадових осіб”.

“З огляду на важливість проведення об’єктивного, незалежного, професійного досудового розслідування щодо дій п’ятого президента України, розраховуємо, що” Радіо Свобода “піде на співпрацю з ДБР. З огляду на те , що Петро Порошенко не надає свідчень, для встановлення всіх обставин в рамках цього виробництва нам потрібна ваша допомога “, – заявили в ДБР.

Бюро потрібні свідчення знімальної групи щодо тих подій. А інформація, яку з’ясували журналісти, повинна бути оформлена в рамках кримінального провадження.

Джерело