На голову Uncategorized У чиновників Вінницької міської ради СБУ провело обшуки!

У чиновників Вінницької міської ради СБУ провело обшуки!

706
0

Картинки по запросу "фото СБУ"У Департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради пройшов обшук управлінням СБУ у службових приміщеннях.

Обшук дозволили в межах  відкритого кримінального провадження з ціллю знайти оригінали документів, які стали би доказами  заволодіння чиновниками міськради державних коштів через  «прокладкову схему».

У ході слідства було отримано дані щодо розкрадання коштів міста через вищезгадану  «прокладкову» схему постачання продукції. Отже, необхідну продукцію закупляють не напряму через виробника, а через посередників, які підвищують ціни.

В ухвалі Вінницького міського суду від 11 березня 2020 року (Справа №127/5373/20, Провадження №1-кс/127/2542/20)  повідомляється, що наразі посадовці продовжують цю протизаконну діяльність.

Незважаючи на те, що зараз кримінальне провадження, проходять обшуки за участю СБУ,  публічно оголошені факти розкрадання державних грошей, мер міста Сергій Моргунов та голова департаменту мовчать, не публікують дані новини і вінницькі ЗМІ, особливо “ВІТА” та інші що фінансуються за рахунок Вінничан і працюють для Вінничан.Картинки по запросу "фото телеканал "ВІТА" для вінничан"

Варто згадати і випадок з закупівлею солі. У 2019 році для Вінниці закупили 4 625 тон технічної солі вартістю 2100 гривень за тонну, коли її ринкова ціна і близько не становить таку суму, вона коливається в межах 850-1300 гривень за тонну. Згодом було виявлено, що чиновники підписали договір на купівлю солі взагалі з підприємствами-фантомами.

Джерело

#влада #міськрада #корупція #СБУ #СУД