На голову Новини У Балаклії є сектори, куди військові поки не можуть дістатися –...

У Балаклії є сектори, куди військові поки не можуть дістатися – МОУ

191
0

На технічній території військового арсеналу в Балаклії залишилося лише одне місце, де можливе поодиноке детонування снарядів. Остаточне зачищення периметру території військової частини планується закінчити протягом сьогоднішнього дня.

Про це під час ранкового засідання координаційного штабу сказав заступник міністра оборони генерал-лейтенант Ігор Павловський, повідомляє прес-служба Міноборони.

«На технічній території залишається лише одне місце, де через вплив температури може відбутися поодинока детонація», – заявив Павловський.

За його словами, інженерні підрозділи проводять остаточне зачищення периметру території військової частини, роботи планується закінчити протягом сьогоднішнього дня.

За словами Павловського, ситуація на території складів у Балаклії повністю контрольована. Охорона і оборона військової частини здійснюється у штатному режимі, на території працюють представники правоохоронних органів.

Зі свого боку, начальник Східного територіального управління пожежної безпеки Віктор Кіт зазначив, що рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки пожежі на військовому арсеналі в Балаклії.

«На даний час проходить обстеження території, є деякі сектори, куди ще ми не можемо дістатися. Проводиться робота щодо їх розвідки. По всій території працюють гусеничні пожежні машини, щоб ліквідувати осередки тління, щоб уникнути подальшого детонування», – заявив Кіт.

За його словами, на місці пожежі задіяно три пожежні гусеничні трактори, це виключно офіцерський склад та три екіпажі інженерних машин розмінування.

Як повідомляв Укрінформ, 22 березня на складах військового арсеналу зброї в місті Балаклія Харківської області сталася пожежа з подальшим детонуванням боєприпасів. Наразі розглядають дві причини підпалу: диверсію та халатне ставлення. Остаточне розслідування можливо буде провести лише після повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я