На голову Новини У «33-го каналу» викрали сайт. Користуючись авторитетом газети та іміджем, команда брудних...

У «33-го каналу» викрали сайт. Користуючись авторитетом газети та іміджем, команда брудних політтехнологів створила в Інтернеті копію нашого сайту та поливає брудом відомих активістів та пише замовні публікації

146
0

Користуючись авторитетом газети та іміджем, команда брудних політтехнологів створила в Інтернеті копію нашого сайту та поливає брудом відомих активістів та пише замовні публікації. Скоріш за все такий фейк створений до виборів. Не купуйтесь на дешеву провокацію!

У журналістських колах знають цю «чорну команду», кістяк якої складають замовні заробітчани у журналістиці. Серед них і Лайноіван, який проходить по справі про шахрайство та шантаж. Саме тому він втік до Києва, але продовжує брати брудні «закази» від зацікавлених у такому бруді впливових вінничан. Виявляється, що й соратників тут має чимало. Журналісти вже впізнали серед них співробітників державних та місцевих ЗМІ, радника екс-губернатора. До речі, так вони заробляють у робочий час.

Наша медіакорпорація, за якою запатентований цей бренд, подає до суду та у правоохоронні органи, щоб відстояти свої інтереси, честь і гідність. Попереджаємо, сума буде дуже обгрунтовано великою. Схоже, Чорноівану мало того, що його мати стояла на колінах перед відомим власником ломбардів і просила дати їй кредит, щоб внести за сина заставу, бо, за його вмовляннями, вже вночі його мали «опускати» в камері, коли арештували за вимагання та шахрайство.

Щоб давати замовникам результат, коли власні сайти ніхто читати не хоче, ця команда вже викрадала найпопулярніші сайти українських видань, зокрема у Бірюкова «Цензор», інші. Логіка проста – щоб довірливі читачі думали, що зайшли на дійсний популярний сайт і повірили йому.

Розцінки у цих замаскованих писак чималі. Наприклад, у одного ректора вимагали 5000 доларів лише за те, що бруд, написаний на нього, знімуть із сайту. Такі ж розцінки – щоб розмістити наклеп. Тому не важко здогадатись, якою ціною боротимуться на місцевих виборах. Не ведіться на провокації. Вони, як бачите, стають все вишуканішими.

Ми ж обіцяємо і надалі виконувати найголовніше завдання від читачів – писати правду. Зрозуміло, що нашу популярність вкрасти можна, як зараз – підло і нахабно. Завоювати її неможливо. Принаймні, для таких писак!

33kanal.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я