На голову Економіка  У 18 ВІННИЦЬКИХ ДИТСАДКАХ ЯКІСТЬ ВОДИ НЕ ВІДПОВІДАЄ НОРМАМ!

 У 18 ВІННИЦЬКИХ ДИТСАДКАХ ЯКІСТЬ ВОДИ НЕ ВІДПОВІДАЄ НОРМАМ!

196
0

На Вінниччині з`явився ще один дитячий садок (Фото) | Всі Новини ... Через неякісну воду дитячі садочки не можуть відкрити. 

У вінницьких дитсадках працівники Держпродспоживслужби у Вінницькій області виявили неякісну воду. На час карантину якість води перевірили у 55 дошкільних навчальних закладах, повідомляє Vlasno.info. Наразі у дошкільних навчальних закладах №77, 52, 46, 4, 67, 73, 60, 15, 58, 3, 7, 43, 10, 42, 16, 18, 17, 71, та КЗ «Деснянський НВК: початкова школа – заклад дошкільної освіти ВМР» відібрані проби води не відповідають вимогам за мікробіологічними показниками. Тобто, у них виявлені загальні коліформи, яких не повинно бути у воді.

У зв’язку з цим Держпродспоживслужба у Вінницькій області надіслала два листи директору департаменту освіти Вінницької міської ради, щоб він прийняв необхідні заходи.У Вінницькому районі – новий освітній заклад для дошкільнят | iVin ...

Як зауважили у Держпродспоживслужбі Вінницької області, вода у трубах забруднена через те, що вона “застоялася” у зв’язку з карантином. Щоб її очистити, необхідно провести очистку та зробити дезінфекцію. Після цього, інспектори знову відберуть проби води та перевірять на відповідність санітарним вимогам. Якщо ж вони у нормі, буде дозволено відновити роботу дитячого закладу.

Джерело: vlasno.info

#міськрада #освіта  #корупція