На голову Новини «Ти су*ара»: Реакція голови суду на суддю, яка викрила мера-хабарника (відео)

«Ти су*ара»: Реакція голови суду на суддю, яка викрила мера-хабарника (відео)

167
0

Чесні судді є. Але вони, мягко кажучи не мають підтримки серед колег. А механізми захисту та органи, які повинні карати порушників – не працюють.

“Ти не потерпіла – ти сучара”.

Ось такою є реакція голови суду на чесну суддю, яка не лише витримала тиск з боку мера міста, відмовилась від хабаря, але й задокументувала і допомогла викрити хабародавців – мера і його помічника, повідомляють “Українські реалії“.

“У сюжеті три історії про суддів, які не просто мовчки сидять в сторонці, але наважились пішли проти системи”, – заявив адвокат Роман Маселко на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами адвоката, рада суддів мовчазно толерує таку поведінку голови суду.

ВККС вже півтора року ніяк не може приступити до розгляду скарг на голову суду, але оперативно визнає неугодного суддю некваліфікованою.

Прокуратура вже 1,5 роки розслідує елементарні справи по тиску та хабарництву.

“Чесні судді є. Але вони, мягко кажучи не мають підтримки серед колег. А механізми захисту та органи, які повинні карати порушників – не працюють. Кругова порука негідників у мантії при мовчазній згоді чесних і порядних (моя хата з краю) вичавлює таких з судової системи.

Тому їх має захищати і максимально підтримувати громадськість – ми є їх єдиною опорою, а вони є нашою єдною надією на зміни у судах. Лише такі судді можуть відновити довіру до судової влади. І ми будемо стояти за них горою !!! І я дуже гордий, що маю честь захищати усіх трьох суддів, указаних у сюжеті”.

“Але поки таких критично мало. Або ж вони просто мовчать. І якщо їх не стане більше, якщо їх голос не стане вирішальним серед голів судів, у ВРЮ, ВККС, РСУ, то у суспільства не залишиться іншого виходу ніж просте руйнування існуючої системи.

Чесні судді, то чи ви далі будете мовчки толерувати те, як вичавлюють Ваших колег і обирати головами тих, хто вбиває довіру до судів ?

Зараз система чекає, коли ми здамось, коли ми опустимо руки. Але не дочекається. Повірте, усі ці три справи ми доведемо до реального покарання винних і це буде значним кроком на шляху до відновлення чесного званні судді завдяки СУДДЯМ, якими можна пишатись”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я