На голову Новини Турчинов поскаржився в ООН на спроби Росії зірвати вибори в Україні

Турчинов поскаржився в ООН на спроби Росії зірвати вибори в Україні

172
0

 Виконувач обов’язків Президента України, голова ВРУ Олександр Турчинов зустрівся із заступником Генерального секретаря ООН Джеффрі Фелтманом.

 Виконувач обов’язків Президента України, голова ВРУ Олександр Турчинов зустрівся із заступником Генерального секретаря ООН Джеффрі Фелтманом.

Як інформує прес-служба президента, у ході зустрічі Сторони обговорили поточну ситуацію в Україні та президентські вибори, що мають відбутися 25 травня.

За словами Турчинова, з моменту російського вторгнення до АР Крим проти України не припиняється агресія з боку Російської Федерації.

«Не припиняється агресія по відношенню до наших двох східних областей, мешканці яких подекуди знаходяться під впливом російської пропаганди», – зазначив він, додавши, що в ході антитерористичної операції одним із головних завдань є те, щоб не постраждало цивільне населення.

«Саме цим користуються терористи, використовуючи населення як живий щит», – зазначив керівник Парламенту.

Водночас, наголосив О.Турчинов, «незважаючи ні на що, ми продовжуємо ряд економічних та соціальних реформ і невпинно рухаємось шляхом до Європи».

Окрім того, за його словами, попри спроби провокацій, президентські вибори 25 травня відбудуться.

«Обрання легітимного президента стане сильним стабілізуючим фактором. Саме тому Російська Федерація робить усе, щоб зірвати ці вибори. Але, незважаючи на такі спроби, ми забезпечимо проведення чесних та прозорих виборів», – наголосив О. Турчинов.

Своєю чергою, Дж. Фелтман наголосив, що ООН підтримує керівництво України і готова допомагати у розв’язанні напруженої ситуації, що склалася в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я