На голову Новини Турчинов поскаржився США, що Росія не виконує Женевські домовленості

Турчинов поскаржився США, що Росія не виконує Женевські домовленості

96
0

 Сьогодні голови Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов зустрівся з віце-президентом США Джозефом Байденом щодо поточної ситуації в Україні.

 Сьогодні голови Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов зустрівся з віце-президентом США Джозефом Байденом щодо поточної ситуації в Україні.

Як розповів Турчинов представнику США, в Україні сьогодні відбувається «відновлення та реформування всієї вертикалі виконавчої влади», інформує прес-служба Верховної Ради України.

«Ми плануємо поетапно оновити всю систему владних інституцій та відношень між громадянами та державою», – сказав він, наголосивши, що особлива увага приділяється децентралізації влади та наданню регіонам більшої самостійності і можливості «самостійно призначати своїх керівників та розпоряджатись бюджетом».

Окрему увагу під час зустрічі сторони приділили питанню агресії Російської Федерації проти України.

Олександр Турчинов наголосив, що переважна більшість жителів нашої країни «виступає за єдину, неділиму, унітарну, демократичну Україну з урахуванням збільшення та розширення прав регіонів».

«Українці готові захищати свою країну від військової агресії Російської Федерації», – наголосив він.

Також Турчинов зазначив, що влада приділяє велику увагу проведенню «чесних та прозорих президентських виборів».

Під час обговорення наслідків Женевських переговорів Турчинов зауважив, що, «на превеликий жаль, ані Російська Федерація, ані їх терористичні спецпідрозділи, які присутні в Україні, демонстративно не збираються виконувати домовленості, яких було досягнуто в Женеві».

Він зазначив, що замість роззброєння та звільнення адміністративних будівель терористи знову захопили приміщення міського відділу внутрішніх справ у Краматорську та взяли у заручники керівника міліції, «перекресливши тим самим всі домовленості, яких було досягнуто в Женеві».

«Безумовно, в цих умовах українська влада буде діяти адекватно», – наголосив Турчинов.

У свою чергу, Джозеф Байден наголосив, що США вітають і підтримують зміни в Україні та готові всіляко допомагати на цьому шляху.

Сьогодні також відбулася зустріч віце-президента США Байдена з народними депутатами України.

 

Джерело: Вголос

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я