На голову Новини ЦВК просить світ ретельно відбирати спостерігачів на вибори, бо є загроза від...

ЦВК просить світ ретельно відбирати спостерігачів на вибори, бо є загроза від Росії!

474
0

Центральна виборча комісія нагадує: зла Росія визнана країною-агресором і окупантом в Україні, а тому просить іноземні держави й міжнародні організації враховувати це під час прийняття рішень про направлення офіційних спостерігачів на вибори Президента!..

“Комісія звертає увагу всіх іноземних держав та міжнародних організацій, які мають намір здійснювати спостереження за ходом виборчого процесу, що… Російську Федерацію визнано державою-агресором, яка чинить злочин агресії проти України та здійснює тимчасову окупацію частини її території”, – йдеться в повідомленні.

Також у ЦВК нагадали про кримінальну відповідальність за перетин кордону України для заподіяння шкоди інтересам держави, або особою, якій заборонено в’їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора поза пунктами пропуску або за підробленими документами.

Цим нагадуванням Центрвиборчком хоче “мінімізувати ризики та загрози втручання Російської Федерації в проведення виборів”.

Раніше голова МЗС підоРосії неадекВАТНИЙ Сергій Лавров заявив, що Росія нібито отримала від ОБСЄ запрошення на вибори в Україні…

Журналісти звернулись до Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з проханням прокоментувати запрошення для Росії.

Однак СММ ОБСЄ надіслала відписку навіть не на спеціальному бланку, а просто в тексті електронного листа про те, що “всi питання стосовно виборiв мають бути адресованi до прес-служби ODHIR Warsaw”.

Нагадаємо:

Заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Грушко заявив, що підоРосія планує відправити своїх спостерігачів у складі місії ОБСЄ на президентські вибори в Україні.
31 грудня 2018 року стало відомо, що Центральна виборча комісія України закрила дільниці для голосування в злій до України Росії.
9 січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що МЗС не буде реєструвати на президентських виборах спостерігачів з підоРосії.
Вибори президента України відбудуться 31 березня…

Ну а щодо шансів діючого Президента Петра Порошенка, то можна узагальнити так:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я