На голову Сфера ЖКГ Ціна газу і хто Гройсману важливіший: українці чи олігархи МВФ?

Ціна газу і хто Гройсману важливіший: українці чи олігархи МВФ?

345
0

Поки населення України ледве сплачує “комуналку” за новими шаленими цінами на газ, які запровадив Гройсман, сам від каже таке, що одразу стає зрозуміло: ХТО для нього важливіший – люди України чи хтось інший…

“Знизити ціни на газ можна лише за згоди партнерів”!!! – каже мільйонер Гройсман!!!

А ХТО йому “партнери”? Світові олігархи, які дали йому черговий мільйонний кредит, а за це зажадали різкого здорожчання газу для населення!!!

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що Україна втратить підтримку оцих “партнерів”-олігархів і кошти, якщо знизить ціни на газ! Ви йому вірите? Скільки разів цей корупціонер вже обманював людей своїми “покращеннями”!

Про це він сказав на селекторній нараді з питань забезпечення населення централізованим теплопостачанням, у тому числі щодо формування тарифів.

“Ми з липня 2017 року максимально хотіли уникнути питання підвищення цін на газ. Ми просто не змогли цього зробити”, – заявив прем’єр.

“Це можливо зробити тільки тоді, коли буде консолідована домовленість із всіма нашими міжнародними партнерами. В односторонньому порядку Україна це зробити не може… Якщо хтось говорить, що ми це зробимо в односторонньому порядку, знайте: наступного дня від нас відмовиться як від партнерів весь цивілізований світ – і країну заведуть в глибоку економічну кризу”, – заявив Гройсман. Ви вірите цій брехні?

А ОСЬ ЩО ДИКТУЮТЬ ЦІЛИМ КРАЇНАМ ЙОГО “ПАРТНЕРИ”-ОЛІГАРХИ:

Голова уряду пояснив: “Ми цього допустити не можемо – і тому змушені були йти на непопулярні і неприйнятні навіть кроки, іншого варіанту в нас не було”.

Він додав: “Облгази подають на державу в суд, щоб скасувати рішення, яке 3-4 роки працювало: 3.3 м куб як норма. Суд приймає рішення зупинити чи скасувати дію рішення уряду”.

“Ми вважаємо, що 3,3 – а зараз 3,28 – це абсолютно обґрунтована норма споживання, за яку треба виставляти рахунки. Тим часом облгази встановлюють 9,8 кубометри, тобто втричі більше – і людям дають рахунки в 3 рази більші”.

Гройсман наголосив, що встановлена нині норма 3,28 – справедлива норма споживання. А її він людям без лічильників газу днями ще й зменшив!!!

Він закликав місцеву захистити тих людей, яким завищують тарифи: “Колеги, захистіть мешканців своїх громад. Коли їм неправомірно виставлють рахунки – це не їхня справа, це ваша справа”.

Нижчими цінами на газ у разі своєї перемоги на виборах зваблюють електорат декілька кандидатів у президенти, але все це чергова передвиборча брехня!

А от вам конкретні результати “покращень” команди Петра Порошенка!

Втім, щодо Гройсмана… Так чинити із людьми в його роду не дивина! Прозрійте, ХТО його родич!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я