На голову Новини Це замануха: в Україні пояснили, чому Трамп не знімає санкції з Росії

Це замануха: в Україні пояснили, чому Трамп не знімає санкції з Росії

122
0

Введення антиросійських санкцій Бараком Обамою було погоджено з новообраним президентом США Дональдом Трампом.

Таку думку у своєму блозі на “Обозревателе” висловив експерт із міжнародних і правових питань, спеціаліст із Донбасу Андрій Бузаров.

За його словами, шансів на зняття санкцій “Великої сімки” та США для Росії взагалі немає.

“Я думаю, що введення антиросійських санкцій Бараком Обамою було погоджено з новообраним президентом США Дональдом Трампом. Тому, коли Трамп обійме нову посаду, не зніматиме санкції проти Росії. Крім того, за моїми оцінками, збережуться і ті антиросійські санкції, які ввела Велика сімка (G7. – Ред.) і Європа”, – переконаний Бузаров.

На його думку, те, що переможець президентських перегонів у США Дональд Трамп має намір досягти істотного скорочення арсеналів ядерної зброї в межах ядерної угоди з Росією, є “заманухою” для Путіна.

“Трампу не вигідно зараз знімати з Росії, оскільки вони виступають предметом торгу. Думаю, що вже зовсім скоро Америка буде ініціювати діалог із Російською Федерацією про те, на які поступки вона (Росія. – Ред.) готова піти. Останні, за моїми оцінками, неможливі (ні щодо України, ні щодо інших гарячих точок у світі, де є присутність Росії). Тому антиросійські санкції будуть жити ще довго: старі санкції Трамп не скасує, але і нові вводити не буде. А ядерний потенціал Росії – це окреме питання. Це не є головним пріоритетом зовнішньої політики Америки. Так, заява Трампа – просто “замануха”, – зазначив Бузаров.

Як повідомляв “Обозреватель”, у Путіна пригрозили США “глобальними наслідками” через санкції проти Росії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я