На голову Новини Цаплієнко: Відповідь тракториста, який коригував огонь сепаратистів, шокувала наповал

Цаплієнко: Відповідь тракториста, який коригував огонь сепаратистів, шокувала наповал

124
0

Відомий український воєнкор Андрій Цаплієнко на своїй сторінці в Facebook розповів про мешканця Донбасу, тракториста Михайла, який протягом довгого часу вдало коригував артилерію бойовиків, що «сєпари» ледь не влучили у його власний будинок.

Сталося це близько півночі тридцятого серпня. Мешканці Авдіївки та десантники на «промці» добре пам’ятають ту пекельну ніч. Контррозвідники вичислили та затримали коригувальника, повідомляють “Українські реалії“. 

Журналіст вирішив розібратися, що ж спонукало донеччанина взяти участь у відтворенні пекла на землі. «Відповіддю відверто шокований: «Тому що «русский мир» – це добре. Хоча в Росії до людей ставляться, як до бидла, але зарплата ж втричі більше», – написав журналіст.

А далі, за його словами, був наступний шок: «Я не знаю, кто виноват в этой войне, но я вижу с телевизора, что, кто делает. Украинский обозреватель стоит на одном и том же фоне в течение двух недель. А донецкие новости показывают именно все с места событий. Я не вижу правды с Украины, я ее с «ДНР» вижу».

«Отже, «Сєпар-TV» продовжує зомбувати людей за спиною українських військ! І допомагає вербувати добровільних мальчишів-плохишів. Адже Михайло грошей за зраду Батьківщини не просив», – резюмував Андрій Цаплієнко. 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я