На голову Сфера ЖКГ Третина киян можуть не отримати субсидію через борги! Ось як воно, “жити...

Третина киян можуть не отримати субсидію через борги! Ось як воно, “жити по-новому”!

222
0

Більше третини субсидіантів Києва можуть не отримати субсидію на наступний період, якщо до 15 серпня не вирішать питання з заборгованістю.

Про це повідомив на прес-конференції заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

“З 280 тисяч сімей 98 тисяч втратили право на субсидію у зв’язку із заборгованостями. 280 тисяч домогосподарств – це всі сім’ї – одержувачі субсидії станом на перше травня 2017 року”, – сказав Поворозник.

При цьому він сказав, що субсидіантам-боржникам буде автоматично перепризначена субсидія на наступний період з квітня 2017 року, якщо вони врегулюють питання із заборгованістю за комунальні послуги шляхом її повної виплати або реструктуризації до 15 серпня 2017 року.

У разі, якщо боржники не реструктуризують або не виплатять борги до 15 серпня, субсидія їм буде нарахована на наступний період з дати врегулювання боргової питання і повторної подачі заявки на субсидію.

Нагадаємо, кабмін почав процес монетизації субсидій. Голова уряду Володимир Гройсман повідомляв: це рішення торкнеться 1,5 млн сімей, які зможуть отримати близько 700 грн в якості одноразової виплати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я