На голову Новини Трамп скликає найбільш «білий» уряд з часів Рейгана

Трамп скликає найбільш «білий» уряд з часів Рейгана

114
0

Якщо Сенат схвалить запропонованих Трампом кандидатур, тільки п’ять з 22 позицій дістануться «не білим чоловікам», причому в не найбільш значущих міністерствах.

У кабінеті міністрів президента США Дональда Трампа будуть переважати «білі», інформує “Главком“.

Так, якщо Сенат схвалить запропонованих Трампом кандидатур, тільки п’ять з 22 позицій дістануться «не білим чоловікам», причому в не найбільш значущих міністерствах. Наприклад, єдиним «кольоровим» міністром стане Бен Карсон, якого призначають в міністерство житлового будівництва і міського розвитку США.

Крім того, міністерські портфелі непропорційно розподілені і в гендерному відношенні, про що говорить призначення всього чотирьох жінок на тлі 18 чоловіків. Приміром, під час президентства Барака Обами в кабміні було сім жінок, що означає спад з 32% до 17%. У той же час з чотирьох майбутніх жінок-міністрів дві – Елейн Лан Чао і Ніккі Хейлі – мають міграційне минуле: одна народилася на Тайвані, а інша є дочкою іммігрантів з Індії.

У підсумку, жінки і нацыональны меншини складають всього 23% в кабінеті Трампа. При цьому його попередники – Буш і Обама – призначали по 45 і 64% «не білих» відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я