На голову Політика Трамп про Порошенко: «Я його дістану з під землі! Він у мене...

Трамп про Порошенко: «Я його дістану з під землі! Він у мене сяде надовго!»

555
0

Президент США Дональд Трамп фактично публічно заявив, що Порошенко і його компанію чекає в’язниця!

За 5 років Петро Порошенко і його компанія натворили стільки “справ”, що в США Петра Порошенка чекає мінімум 350 років в’язниці тільки за втручання у вибори Президента США!

Картинки по запросу фото Трампа

За корупцію, розграбування країни під час війни, вбивства і неймовірну недбалість Петру Порошенко може світити довічне вже в Україні.

Президент США публічно заговорив, що він чекає Президента Зеленського і з нетерпінням хоче з ним зустрінеться для того, щоб обговорити подальшу долю Порошенко і його кримінального синдикату.

У США розкручується «Украінагейт» і розслідування проти вже колишньої української влади.

Напередодні намічених на наступний рік президентських виборів Вашингтон всерйоз взявся за справу про український втручанні в минулу передвиборчу кампанію 2016 року.

Київ звинувачують в роботі на штаб опонентки Дональда Трампа, колишнього держсекретаря Хілларі Клінтон, а саме в зливі даних проти політтехнолога Пола Манафорта, тодішнього глави виборчого штабу нинішнього президента США.

Українським слідом вже впритул зайнявся генеральний прокурор США Вільям Барр.

Про це розповів сам Трамп в інтерв’ю  Fox News  і додав, що дуже цікавиться інформацією про можливі зв’язки між передвиборчим штабом Клінтон і українськими політиками.

«Що стосується України, це звучить як важлива річ, як щось дуже цікаве», – сказав американський президент.

Джерело

#трамп #корупція #порошенко #зеленський #влада