На голову Новини ТОВ “ЖЕО” та “Вінницяоблводоканал” продовжують обдирати вінничан (Документ)

ТОВ “ЖЕО” та “Вінницяоблводоканал” продовжують обдирати вінничан (Документ)

109
0

Мешканцям будинку, що по вул. Стрілецька, обслуговуюча компанія ТОВ “ЖЕО” виставила рахунок за повірку лічильника КП “Вінницяоблводоканалом. Жителі стверджують, що повірка не здійснювалась.

Старший по будинку, по вул. Стрілецька, 50, Бурий В. Д. звернувся з заявою до директора обслуговуючої компанії ТОВ “ЖЕО” Романюка І. Й. про припинення незаконних та шахрайських дій. За словами старшого по будинку, повірку лічильника фізично не могли здійснити, так як він є загальнобудинковий та знаходиться у підвалі, вхід до якого зачинений.

“Мешканці не попереджались про відключення холодного водопостачання на період повірки. В підвал, я кому знаходиться лічильник без моєї присутності ніхто не міг увійти у зв’язку з тим, що ключі знаходяться в мене” – зазначив старший по будинку вул. Стрілецька, 50.

 

Нагадаємо, що повірку та ремонт лічильників на газ, воду, електроенергію та тепло відтепер мають проводити за свій рахунок не споживачі, а надавачі комунальних послуг. Вони тепер відповідають за своєчасність повірки, стежать за термінами проведення, мають письмово повідомити споживача про терміни проведення повірки. Про це йдеться в законі “Про метрологію та метрологічну діяльність”, який набрав чинності 1 січня 2016 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я