На голову Економіка ТОП-400 найдорожчих для життя міст світу: і Вінниця тут!!! Співчуваємо…

ТОП-400 найдорожчих для життя міст світу: і Вінниця тут!!! Співчуваємо…

552
0

Компанія Numbeo опублікувала рейтинг топ-400 найдорожчих для життя міст світу. До нього увійшла і Вінниця! Поки керівники міста типу Володимира Гройсмана та його друга Сергія Моргунова роками піарять цей обласний центр як один із найкомфортніших для життя в Україні, насправді реалії життя в ньому зовсім інші!

Вінниця в рейтингу займає 384 позицію.

Експерти рейтингу зазначили, що кожне місто оцінювали за такими критеріями: вартість оренди житла, ціни на продукти харчування, середній чек в ресторані, загальну купівельну спроможність населення тощо.

За даними компанії Numbeo, харчування у вінницькому ресторані з двох чоловік становить в середньому 425 гривень. Серед продуктів харчування, найдорожчим у Вінниці є сир – 172 гривні за кілограм. За кілометр шляху таксисти у Вінниці беруть 8 гривень, середня вартість місячного абонемента у фітнес-клубі – 470 гривень. І це все за середньої місячної зарплати – 7200 гривень…

Середня вартість джинсів в брендових магазинах – 1375 гривень. Оренда однокімнатної квартири обійдеться в 5700 гривень. Середня ціна квадратного метра житла в центрі Вінниці – 19571 гривень.

До всього цього недешевого “набору” слід додати високі комунальні тарифи, дякувати за які треба Володимиру Гройсману! Бо саме за роки його перебування мером, а потім керівником уряду за Порошенка вони зросли в сотні разів!

А ще вінницька влада сприяла створенню комунальної “схеми” за участю приватних фірм-посередників, через яку мешканці значно переплачують за УСІ комунальні послуги!

Серед значних проблем життя у Вінниці – майже відсутність РЕАЛЬНОГО правосуддя! Бо корумпований міський суд у більшості випадків “вирішує” справи по команді “тіньових” керівників Вінниці…

А ще тут нещодавно поліцейський НАСМЕРТЬ побив літього підприємця лише за те, що той відмовився стати понятим, коли йшов ввечорі з дружиною!

А ще міська поліція та куплені “тітушки” б’ють на замовлення міської влади незгодних з їх “генеральною” лінією… Навіть пенсіонерів, адвокатів та молодь! 

А ще – роками міська влада за управління Гройсмана не дозволяє встановити повноцінний пам’ятник Тарасу Шевченку! Викрадає народні погруддя вночі прямо з місцевого Майдану!!! Їм допомагають “липові” місцеві патріоти типу Володимира Базелюка з партії “Свобода”…

Ну і корупція і все таке, як і в багатьох інших містах України, які роками чекають змін та покращень… вже від нових і нових  слуг народу…

Київ опинився на 347 позиції в світовому рейтингу.

Далі йдуть Одеса (361), Харків (376), Миколаїв (381), Дніпро (383), Вінниця (384), Львів (385), Тернопіль (392) та Запоріжжі (395).