На голову Новини "Ті, хто по Хорту на майданістріляв, зараз вареники їдять, а хлопець за...

"Ті, хто по Хорту на майданістріляв, зараз вареники їдять, а хлопець за гратами"

129
0

Громадські активісти хочуть, щоб вінницький губернатор Анатолій Олійник допоміг вирішити ситуацію з Юрієм Хортом-Павленком. Вважають, що його несправедливо звинувачують.

Громадські активісти хочуть, щоб вінницький губернатор Анатолій Олійник допоміг вирішити ситуацію з Юрієм Хортом-Павленком. Вважають, що його несправедливо звинувачують.

 

– Якщо вже карати усіх, то починати потрібно з тих, хто давав команду 6 грудня не пускати людей на сесію. Хто давав команду привезти у двір облдержадміністрації "Кугуари". Хто давав команду викликати "Ягуар", – зауважив Віктор Маліновський на зустрічі з представниками губернатора. Ті зазначили, що сам Анатолій Олійник прийти не зміг. – Але ми готові зняти ці питання, якщо Павленко буде звільнений з-під варти. Зрозумійте, якщо зараз не змінити ситуацію, то будуть пікети, маніфестації, буде третій Майдан. Повірте, це дуже серйозно. Не забувайте, що у нас є зовнішній ворог, не вносьте розбрат у нашій країні.

 

P1010746

 

Адвокат Валерій Палій додав, що від 6 грудня нічого не змінилось, хоча тоді громада проголосувала за відставку губернатора.

 

 

 

– Йдеться про те, наскільки ми будемо наполягати на відставці, – сказав він.

 

Висували також вимоги вибачатись за те, що людей, які прийшли до ОДА за переконанням, назвали сепаратистами і що вони тут стоять за гроші. Казали, що зустріч буде конструктивною, якщо за цим столом зустрінуться й Хорт, й Олійник.

 

– Юра цілу зиму в Києві на Майдані був. А ті , хто по ньому стріляв, вже підлаштувались під нову владу і вареники їдять. А хлопець за ґратами, – обурювались активісти.

 

Натомість юрист облдержадміністрації зауважив, що губернатор не може наказати судді звільнити Юрія Хорта з-під варти. Він на це не має повноважень. Але активісти наполягали підписати мирову угоду у форматі "влада-громада" і разом добиватися звільнення Хорта.

 

Джерело: vlasno.info

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я