Сфера ЖКГ Терпіння Народу лопнуло! Цілі міста відмовляються платити “сім’ї” Порошенко космічні суми за...

Терпіння Народу лопнуло! Цілі міста відмовляються платити “сім’ї” Порошенко космічні суми за комуналку!

378
0

Народ України НАРЕШТІ схаменувся!!! Депутати по усій країні готують позачергові сесії, на яких будуть ухвалені важливі рішення на користь народу і проти олігархічних сімей-кланів Порошенка, Фірташа і Ахметова, які роками паразитують на УСІЙ КРАЇНІ!!!

Вимоги прості: Повернути адекватні ціни на комунальні послуги і скасувати драконівські поправки до Законів!!!

ГЕТЬ КОМУНАЛЬНО-ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД!!!

Проблема в тому, що після приходу до влади сім’ї Порошенко комунальні послуги підвищилися на 450%:

на газ – на 590%,

на теплопостачання – на 250%,

на воду – на 212%

на електроенергію – на 140%.

95% громадян вважають себе БІДНИМИ!!!

В той же час якість надання послуг погіршилось!… Українці платять за той же російський газ, що і при Януковичі, за ті ж магістралі, що і при Януковичі, за ту ж воду, світло і т.п. тільки по-новому! А навіщо платити по-новому на 450% дорожче, якщо можна платити по-старому на 450% дешевше ….

Вже на цьому тижні почнеться цілий парад протестів українських міст, сіл, районів. Бо людям вже набридло годувати ненаситні родини Порошенків, Ахметова і Фірташа!!!

Перестати годувати олігархат закликали безліч політиків, експертів, блогерів і лідерів громадської думки…

Зокрема закликає і відомий блогер Ліза Богуцька: «Нещодавно десь прочитала, що прокуратура буде притягувати до відповідальності всіх, хто закликає до радикальних дій. Так ось: не на тих напали.

Я ЗАКЛИКАЮ!!! Не платіть цю ідіотську абонплату. Газ від вас не відключать. Інакше понесуть колосальні збитки. Для них зараз ми-як вовни жмут з ​​паршивої вівці. Вони будуть згодні на будь-які умови, інакше в рейтингу ФОРБС можна несподівано опинитися в аутсайдерах. Абонплата- це компенсація за втрати в результаті блокади! Я ЗА БЛОКАДУ! Я не буду платити за якісь ідіотизм Гройсмана енд компані! Я, правда, сильно розкричалася, у мене і газу-то немає. Але я про всяк випадок повідомляю, якщо з електрики таку ж херь введуть, то ПЛАТИТИ НЕ БУДУ! »- пише Богуцька.

Закликає і Тимошенко:

«Зараз ми звертаємося до рад усіх рівнів, починаючи з сільради, адже найбільше за абонентське підключення до газової мережі будуть платити мешканці сіл. Ми звертаємося до голів усіх рад: збирайте позачергові сесії і звертайтеся до президента персонально, щоб негайно була скасована ця драконівський за своїми масштабами афера », – заявила Юлія Тимошенко.
Політик переконана, що НКРЕКП не могло самостійно прийняти таке рішення. «Це зроблено, по-перше, за дорученням президента, а, по-друге, за тіньовими схемами з президентом. Клани без Порошенко це провести не змогли б », – запевнила вона.

28 березня НКРЕКП своїм рішенням про введення абонплати за користування газом «завдала новий страшна економічний удар по кожній родині!!! І цей цинізм влади та олігархів зашкалює! Взяти ще раз плату за те, що людей підключили колись, можливо ще в радянські часи, до газових мереж – це вже переходить всі межі здорового глузду і моралі!!! Хоча, мораль у них явно відсутня!

Адже відтепер кожна сім’я змушена платити від 50 до 136 грн на місяць додатково до вже існуючих драконівських тарифів, хоча за це «вже сплачено у вартості транспортних послуг», і ця сума становить 12 млрд грн на рік. 

НЕлюдська “влада” Порошенка-Гройсмана  розгорнула справжню економічну війну проти українського Народу!!!

 Життя в Україні для багатьох людей і так важке, а після нових “покращень” воно стала просто нестерпним! У людей майже не залишається грошей ні на харчування, ні на ліки… Бо все з*їдає ненаситна “комуналка”!!!

Тому із цим ВЖЕ ТРЕБА щось робити! Місцеві ради повинні також вимагати відставки глави НКРЕКП і уряду! Та і Президент також повинен відповідати за ці злочини проти українського народу, за необгрунтоване підвищення в десять разів всіх тарифів і торгівлю олігархів на крові українського Народу!

В цей же час, перша українська районна рада повідомила сім’ю Порошенко, що люди відмовляються годувати їх, бо це злочин!

Тиждень буде дуже цікавим! Нарешті, українці почнуть тиснути олігархів і знищувати їх злочинні апетити!

Сім’я Порошенко та його “соратники”-олігврхи загнали українців в кабалу!!!

По всій Україні люди винні сім’ї більше 1 мільярда доларів!!!

ДОСИТЬ ГОДУВАТИ ПАРАЗИТІВ-ОЛІГАРХІВ!!!

Всеукраїнське Об*єднання ветеранів і пенсіонерів приєднується до цього протесту!

Віктор Малиновський, громадський активіст, Вінниця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я