На голову Новини Терористи перекинули танки і артилерію в Первомайськ

Терористи перекинули танки і артилерію в Первомайськ

123
0

Аналітичним відділом ГІ «Права Справа» зафіксована передислокація вздовж лінії фронту на Первомайсько-Стаханівському напрямку важкої техніки бойовиків, зокрема танків і артилерії.

За інформацією місцевих джерел ГІ «Права Справа» в м. Первомайськ на території шахтобудівельного управління (м. Первомайськ, вул. Переєздна,9)- місце зберігання важкої бронетехніки бойовиків, яка згідно Мінських домовленостей мала б бути відведена в місця постійної дислокації для моніторингу представниками ОБСЄ.

На території Первомайської РЕС (м. Первомайськ, вул. Щорса,9-а) зафіксовано розвантаження фури з боєприпасами, серед яких міни калібру 120-мм.

Примітно, що ранковий обстріл м. Попасна 23 грудня бойовики здійснили з мінометів калібру 120-мм, які також заборонено використовувати Мінськими угодами.

Такі дії терористів свідчать про те, що саме цей напрямок в найближчому майбутньому може стати лінією загострення. Загострення буде носити локальний характер і пов’язане з перерозподілом сфер впливу на окупованих територіях Луганської області після знищення польового командира бойовиків Павла Дрьомова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я