На голову Новини Терміново! Режим Порошенка розігнав мирний Майдан за допомогою тiтушек у балаклавах (22.02.2016).

Терміново! Режим Порошенка розігнав мирний Майдан за допомогою тiтушек у балаклавах (22.02.2016).

147
0

Чим відрізняються методи Януковича від методів Порошенко?

 

   Продажні ЗМІ назвали Майдан “проектом Кремля”, але послухайте, до чого закликав один з лідерів Майдану, герой України і колишній політичний в’язень часів СРСР, який боровся проти комуністів, Степан Хмара.

  Вас знову обдурили! Режиму підпорядковуються всі ЗМІ України і Порошенко буде обливати брудом будь-кого, хто вийде на Майдан. Сьогодні пізно ввечері в Київ прилітають міністри закордонних справ Німеччини та Франції, щоб провести інспекцію реформ і боротьби з корупцією в Україні і це НАШ ОСТАННІЙ шанс домогтися відставки Яценюка. Завтра, 23.02.2016 о 12:00 всі, хто хоче домогтися відставки Яценюка, висуваємося під стіни будівлі Адміністрації Президента. 

 

 
У нас буде лише один шанс! Тільки політики Євросоюзу здатні вплинути на Порошенка і змусити його почати боротьбу з корупцією. Ви пам’ятаєте як Абромавічус подавав у відставку зі словами, що весь Кабмін прогнив корупцією? Ви пам’ятаєте, як нещодавно у відставку подав заступник Генерального прокурора України зі словами, що вся Генеральна прокуратура просякнута корупцією. Корупція вбиває Україну. Українці стали такими бідними тому, що в Україні процвітає корупція. Правда Майдану тільки одна – в Україні сьогодні немає і 1% українців, які задоволені підсумками “Революції Гідності”, адже режим Порошенко відібрав владу прямо у народу з під носа.
 
 
Завтра буде день, який вирішить долю України. Тисніть по кнопках соціальних мереж в яких у вас є акаунти, обзванивайте всіх своїх друзів, загальні збори на Майдані о 11:00, а о 11:30 висуваємося єдиною колоною під стіни будівлі Адміністрації Президента! Слава Україні!
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я