На голову Блоги Теперішня влада – це механізм грабування та експлуатації українського народу.

Теперішня влада – це механізм грабування та експлуатації українського народу.

358
0

Верховна Рада – орган, який не захищає інтереси громадян України. Вижити можливо тільку у випадку формування місцевих громад, самоврядування.

За те, що сталось 25 грудня 2015 року, українці буду розплачуватись десятками років.

По Закону №3628, ініціатором якого є особисто Яценюк, тепер послуги закладів культури, бібліотек і музеїв будуть платними. До слова, обласна бібліотека в обласному центрі це єдине місце, де не займаються торгівлею, збором грошей. Це останній елемент підтримки класичної наукової і освітньої культури.

Але це ще не все, харчування в дитячих садочках стане повністю платним. Для пільговиків і малозабезпечиних дітей харчування тільки за рахунок місцевих бюджетів, більшість яких в україні і так дотаційні, і тільки шість областей дотують бюджет, інші отримують дотації з нього. Далі відповідно до затвердженного цієї ночі бюджету та відповідним законам скорочуються видатки на медичне обслуговування та освіту, окрім скороченя місць, половина видатків на всі ПТУ і професійні коледжі будуть тепер перекладені на місцеві бюджети.

На баланс місцевих рад переводяться  і харчування дітей-сиріт в школах та ПТУ. Це удар по самим незахищеним.

Всі школи складом до 25 чоловік по всій країні закривають. Закриття таких шкіл – це знищення сіл протягом 3-5 років. Вже через рік туди перестане їздити громадський транспорт, а через 5 років село зникне з карти. Удар по самим обездоленим на цьому не закінчився: забрали мінімальну суму в 30% прожиткового мінімуму допомоги дітям, батьки яких ухиляються або не мають можливості утримувати дітей. Індексація заробітніх плат та пенсій буде проводитись тільки у випадку, якщо інфляція сягне 3% в місяцью Тобто, коли вже ніяка індексація не спасе. Раніше допомога одиноким батькам складала не менше 30% прожиткового мінімум. Тепер це обмеження зняли. Допомога стане меншою для працівників освіти, охорони здоров’я, культури – тобто тим хто є основою розвитку справжньої держави. Пенсію отримати зможуть тільки за вислугою років тільки з 55 років.

 Пастка з субсидіями, розрекламована Яценюком, існує виключно заради т.н. адресного субсидування (мільйони людей) в країні повністю на законодавчому рівні ліквідується банківська таємниця. Тобто , якщо у вас депозит в 500-800$, выдкладених на похорони, отримати субсидыю ви не зможете, так як будете рахуватися забезпеченою людиною. За вимогою Мінфіна банки зобов’язані відкрити всі дані про рахунки будь-якої! людини в будь-якому банку. Військовий бюджет країни різко збільшився – 4,5 млрд  доларів, тобто  більша частина суми, яку чекають від МВФ в 2016 р.  і отриманому  2015р. 

Макроекономічні показники бюджету безглузді  і базуються на сліпій вірі.

Ріст економіки – 2% (нагадаємо, по умовам реструктуризації Яресько, Україна через декілька років буде платити проценти західним приватним компаніям з кожного проценту росту економіки). Інфляція в 2015році склала 46%. Як наслідок оголошеного Яценюком дефолту по російському боргу зараз МВФ – повноправний фінансово-економічний власник України.  Бюджет прийнятий під під прямі вказівки міністра фінансів США та МВФ і створювався під їх розрахунки. Нагадаємо, що їх прогноз на 2015 рік: ріст економіки 2% (реально падіння на 12%); інфляція 7,5% (реально 46%); ріст зарплат 14% (в реальності падіння на 22%).

Невідповідність прогнозів МВФ, відносно яких приймався бюджет на 2016 рік від 3 і до 6 разів. При цьому дефіцит і так антинародного бюджету близько 80 мільярдів гривень, тобто без кредитів МВФ (які прийдеться віддавати)  попросту не буде чим виплачувати пенсії.

Пенсійний фонд тільки на третину наповнюється особистими надходженнями від  скорочення ставки єдиного соціального внеску (це вимога МВФ). Наповнення його планується від цього ж скорочення. Планується, що завдяки скороченню єдиного соціального внеску в двічі, роботодавці почнуть платити зарплати не в конвертах, тим самим збільшиться надходження до бюджету з інших видів податку. Вдумайтесь: ці люди реально розраховують, що в період падіння економіки, громадського конфлікту, війни, політичних переслідувань , підвищення податку на підприємництво та зневажання влади, малі та середні підприємці почнуть платити зарплати не в конвертах! Що стосується малих та середніх підприємців то всім їм підвищені податки.  Займатися бізнесом стало важче.

Як висновок, потрібно зрозуміти одну просту річ: у влади в Україні сформувалась група, якій абсолютно байдуже, що буде з українським народом. Верховна Рада – орган, який не захищає інтереси громадян України. Теперішня влада – це механізм грабування та експлуатації українського народу. Вижито можливо тільку у випадку формування місцевих громад, самоврядування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я