На голову Новини Тепер вінничани отримуватимуть повістки до суду через смс

Тепер вінничани отримуватимуть повістки до суду через смс

120
0

  З 1 жовтня в усіх місцевих та апеляційних загальних судах передача починається учасникам судового процесу (кримінального провадження ) текстів судових повісток у вигляді SMS -повідомлень. Про це повідомили у прес -службі Державної судової адміністрації.

 З 1 жовтня в усіх місцевих та апеляційних загальних судах передача починається учасникам судового процесу ( кримінального провадження ) текстів судових повісток у вигляді SMS -повідомлень. Про це повідомили у прес -службі Державної судової адміністрації.

 

Нагадаємо : 20 вересня Державною судовою адміністрацією України видано наказ № 119 , згідно з яким з 1 жовтня у всіх місцевих та апеляційних загальних судах почнеться реалізація проекту з відправлення судами SMS -повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження ) . Пілотне впровадження проекту Державна судова адміністрація України спільно з ДП "Інформаційні судові системи " розпочала в червні 2013 року. Зараз проект випробовується в 4 -х українських судах : Печерському районному суді Києва , Автозаводському районному суді міста Кременчука , Ялтинському міському суді АРК та апеляційному суді Дніпропетровської області.

 

Відправка учасникам судового процесу ( кримінального провадження ) текстів судових повісток у вигляді SMS- повідомлень відбувається згідно із затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 1 червня 2013 № 73 Порядку направлення учасникам судового процесу (кримінального провадження ) текстів судових повісток у вигляді SMS -повідомлень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я