На голову Новини Театральне мистецтво стало ближче до дітей зі шкіл-інтернатів

Театральне мистецтво стало ближче до дітей зі шкіл-інтернатів

138
0

Вихованці ряду шкіл-інтернатів Вінницької області завдяки допомозі Почесного голови Незалежної профспілки «Голос народу» Віктора Малиновського мали можливість переглянути чудову театральну виставу театру «Арлекін» під промовистою назвою «Твоє життя – в твоїх руках».

Близько сотні вихованців загальноосвітньої школи-інтернату в смт. Сутиски Тиврівського району Вінницької області 12 вересня 2011 р. стали глядачами постановки театру «Арлекін». Під назвою «Твоє життя – в твоїх руках» містилась дотепна та повчальна історія про життя сучасної молоді, яка віддає перевагу розвагам та лінощам над навчанням . Бідність, батьки на далеких заробітках, спотворене сприйняття життя, корупція в закладах освіти стали темою для гострої іронії та критики з боку акторів театру.

На прикладі підлітка, його подружки та бабусі-прибиральниці глядачі мали нагоду зрозуміти важливість праці та навчання, як єдиної основи для подальшого щасливого та заможного життя.

Театральна вистава супроводжувалась гучними оплесками та щасливими посмішками дітей, що й було головною ознакою того, що мистецький захід відбувся вдало, а зусилля Почесного голови Незалежної профспілки «Голос народу» Віктора Малиновського, який й організував цей захід, не були марними.


Аналогічна творча акція театру «Арлекін» за сприяння Віктора Малиновського та Голосу народу відбулась 2 вересня в Прибузькій спеціальній школі-інтернаті, розташованій у Вінницькому районі неподалік с. Агрономічне. Попри те, що заклад знаходиться поряд з обласним центром, він не збалуваний увагою гостей, а тим більше творчих колективів. Мабуть саме тому поява друзів з Вінниці й викликала таку хвилю позитивних емоцій в вихованців та вчителів закладу.

Максим Волосевич

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я