Новини Таємна спецоперація Росії щодо захоплення України: знищення держави і концтабір для невдоволених...

Таємна спецоперація Росії щодо захоплення України: знищення держави і концтабір для невдоволених (ВІДЕО)

395
0

Силовики стверджують, що якби не Майдан, то незалежної України вже б не існувало. Таємна спецоперація російської ФСБ "Моноліт" повинна була зробити Україну російською провінцією. А сотні тисяч незадоволених отримали би всі шанси потрапити в концтабір. Факти свідчать, що Росія готувалася до захоплення України понад десять років.

Силовики стверджують, що якби не Майдан, то незалежної України вже б не існувало. Таємна спецоперація російської ФСБ "Моноліт" повинна була зробити Україну російською провінцією. А сотні тисяч незадоволених отримали би всі шанси потрапити в концтабір. Факти свідчать, що Росія готувалася до захоплення України понад десять років.

 

 

Коли дивишся на Кремль, Червону Площу і мавзолей, коли бачиш могилу Сталіна, можна відчути це – повільне дихання імперії.

 

Там, за цими стінами та охоронцями, в кабінеті Путіна – лише декілька книжок. Це – дослідження журналу Newsweek, який довго і по крихтах збирав інформацію про бібліотеку Путіна, щоб хоча б трошки зрозуміти його плани. Серед кількох знайдених журналістами книжок нам цікава лише одна – "Третя імперія. Росія, яка повинна бути", фантастичний підручник історії 2054 року.

 

Книжка вийшла в 2006-му, її автор Михайло Юр’єв докладно описав створення в Україні так званої Донецько-Чорноморської республіки, куди для захисту увійшов 80-тисячний контингент російської армії.

 

Вже потім автор описує, як російська імперія захопила весь європейський континент та Гренландію і завдала ядерний удар по Британії.

 

 

"У 2007 році вже почалося оперативне обладнання української території – закладання зброє та боєприпасів", – уточняє військовий експерт Олексій Арестович. "Перші затримання груп ФСБ фіксувалися СБУ з 2008 року", – підкреслює голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

 

"Передбачалось, що два флоти можуть зіткнутися", – наголошує колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

 

Війна могла початися ще восени 2003-го. Тоді губернатор Краснодарського краю нібито раптово і самостійно вирішив будувати до українського отстрова Тузла спеціальну дамбу. Росіяни неофіційно розглядали острів як власну територію з кінця 1990-х. Мало хто знає, що для цього нібито екологічного проекту росіяни перекинули військову техніку через півкраїни, з далекої Півночі.

 

А на Таманському півострові чекало команди потужне бойове угруповання. До початку бойових дій лишалися лічені години. Але за 102 метри від українського кордону дамба завмерла.

 

Бо українське командування поставило Москві ультиматум. "Воно запропонувало Путіну три варіанти: знищути артилерією дамбу, бити по всьому угруповуванню на 25 кілометрів, яке стоїть від Тузли, і завдати повноцінний удар по всіх військах на Таманському півострові. Це пройшло мимо громадян, ніхто цього не знає", – говорить військовий експерт Олексій Арестович. 12 років тому російські політики сприйняли замирення в Керченській протоці, як тимчасову поразку. "Да забудь эту Тузлу нах*р! Я уже забыл, а вы все мучитесь. Мы сторонники жесткого сценария", – заявив у грудні 2003 року російський політик Володимир Жириновський. Який жорсткий сценарій тоді готувала Росія? У 2003-му Жириновський обмовився про існування планів призначити на посаду президента України обсолютно керовану особу. Наступника знайшли в Донецьку. "Дорогі співвітчизники, дякую вам, що ви прийшли на вибори і віддали свій голос за майбутнього президента. За мене. Не треба казати за мене?", – заявив тоді Віктор Янукович.

 

Майдан 2004-го налякав Путіна і змусив коригувати плани. У 2005-му Москва вперше випробовує риторику захисту російської мови та федералізації. І починає будівництво небувалої агентурної мережі, яка повинна була пронизати собою всі прошарки українського суспільства. Паралельно на Сході України готувалися диверсанти і криївки зі зброєю, грошима та засобами зв’язку. 2008-го сталася ще одна спроба втягнути Україну у військове протистояння – під час російсько-грузинської війни. "Передбачалось, що два флоти можуть зіткнутися. Коли виїздив Чорноморський флот до Грузії, передбачалося, що можна задіяти наші сили. І це була б точка, яка призвела б до потужного зіткнення. Але провели глибокі консультації, ми виступили за врегулювання ситуації через міжнародні формати і не вступати у військову конфронтацію, тому що це був би початок великої війни", – говорить колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж. Усе це ховали від широкого загалу.

 

Але російське телебачення невпинно готувало росіян до розширення імперії. В інтерв’ю ідеолог російського фашизму Олександр Дугін уже в 2009 році говорить про необхідність розділити Україну по Дніпру. Голова СБУ Валентин Наливайченко говорить, що окрім очільників силовиків з російським громадянством, були та досі працюють ще тисячі зрадників України на всіх рівнях владної вертикалі, в правоохоронних органах, у бізнесі та освіті. Ця мережа зрадників повинна була назавжди перетворити українців на малоросів. "Маємо чіткі докази спецоперації. Вона називалась "Моноліт". Чітка мета цієї операції, і Янукович та інші керівники брали в ній участь, для них ціна питання – влада до 2020 року.

 

Розраховувалися і областями, і Кримом, і економічними активами, і нашими надрами", – каже Наливайченко. Спецоперація "Моноліт" передбачала і військовий сценарій. Росія власними і підрозділами та підконтрольними силовиками готувалася придушити акції непокори під час виборів президента в 2015-му. Готувались перетворити Україну на величезний концтабір. "Це була б авторитарна, фашистська країна. Тому що в нього іншого виходу не було б. Були б сотні тисяч заарештованих, переданих суду. Можливо, десятки тисяч вбитих. Це була б руїна. У цій ситуації це була б поліцейська, але фашистська держава", – говорить колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.
 

І у нас, і за океаном зазначають, що економічна криза в Україні настала би незалежно від зміни влади. "Маю відзначити, в Україні все одно була б економічна криза, навіть, якщо б Росія не вторглася в Україну. Навіть питання не стоїть. Янукович залишив країну в жахливому стані", – констатує старший директор Інституту Маккейна (США) Девід Крамер. Росія, що планувала захопити Україну без бою, вчергове змушена коригувати власні плани. Утім відмовлятися від України не збирається.

 

Кореспонденти ТСН Станіслав Ясинський, Наталка Пісня, Наталя Фібріг
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я