На голову Сфера ЖКГ Тарифний Майдан має вимоги до влади (ФОТО)

Тарифний Майдан має вимоги до влади (ФОТО)

134
0

Нещодавно був день пам’яті жертв страшного голодомору – геноциду українського народу, який знаний у всьому світі як Голодомор 1932-1933років. Злочинний правитель саме тоді, коли земля вродила з достатком, забрав у людей їжу і забрав у людей життя.

Сьогодні, нажаль, історія починає повторюватись. Керівництво держави змусило пенсіонерів виживати на пенсію в 39$ США. Це притому, що ціни на газ виросли на 600%, продукти подорожчали в 5 разів, а ліки стали дорогим та недоступним задоволенням.

Пильнуймо, щоб такі злочини більше не повторювалися на нашій землі, бо злочинних правителів є дуже багато й сьогодні.

У зв’язку з цим “Тарифний Майдан Вінниччини” і Партія пенсіонерів звертаються до всіх наших законодавців, які незабаром вирішуватимуть питання про бюджет на наступний рік, про реформу Податкового кодексу.

Не забирайте в людей останнього! Не перекладайте тяжкі тягарі нашого сучасного життя на плечі найслабших на плечі тих, хто сьогодні не має за що жити.

Тарифний Майдан Вінничини і Партія пенсіонерів, просять владу захистити найбільш незахищених і бідних. Українці, в тому числі і вінничани, можуть цього не витримати.

Слухаймо голосу Божої мудрості, який учить правильно управляти тією землею, яку дано нам сьогодні як обітовану для нашого життя .  А до всіх, хто з тривогою думає, як переживемо цю зиму, як виживемо у час економічної скрути й розрухи в нашій державі, звертаємось  зі словом утіхи й надії: Бог продовжує дбати про нас, навіть коли безумці не знають, як правильно управляти Державою .

Нагадаємо, Україна посідає перше місце у списку найбідніших країн Європи .

Про це свідчать дані рейтингу швейцарського банку Creduit Suisse.

 Розглядаючи і затверджуючи бюджети держави і міста просимо передбачити підняття рівня життя до встановлених норм ООН – 150$ США, тому що ціни в Україні вищі набагато чим подекуди в Європі.

А також просимо вирішити наступні наші вимоги:

2. Звільнити політв’язня Юрія Павленка (Хорта).

3. Зробити тарифи прозорими та обгрунтованими 

 4. Забезпечити гуртожитками безхатчинків 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я