Новини Так хто розстрілював людей на Майдані? Є нові факти свідків!

Так хто розстрілював людей на Майдані? Є нові факти свідків!

914
0

Троє свідків – Георгій Бежіташвілі, Олександр Ревазішвілі і Цезарі Баджалідзе – на допиті в Генпрокуратурі Білорусі розповіли, хто організував розстріли на Майдані!

“У період зими 2014 року я був очевидцем подій, що відбувалися в місті Києві, Україна. В групі, спільно з іншими громадянами Грузії, я брав участь у подіях на Майдані Незалежності в Києві 18-20 лютого 2014 року. Я був свідком масових розстрілів, організованих особами, які згодом зайняли високі пости в українській владі …

Прокурору Генеральної прокуратури Республіки Білорусь я дав свідчення щодо подій, які відбулися в лютому 2014 року на Майдані Незалежності в Києві.

З урахуванням вищевикладеного, я ще раз звертаю ь і прошу забезпечити мій допит в судовому засіданні по відеозв’язку, надавши можливість донести правду про події 18-20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності в місті Києві “, – заявив громадянин Грузії Ревазішвілі.

“Грузинські снайпери” – це люди, які пройшли військову підготовку в грузинській армії, а також в спеціальних таборах під керівництвом так званого руху “Вільна зона”.

Їх земляки, які брали участь у злочинах на Майдані в 2014 році, почали зникати і гинути при загадкових обставинах.

Троє свідків – Георгій Бежіташвілі, Олександр Ревазішвілі і Цезарі Баджалідзе повідомили, що їм надходять погрози. Вони були змушені ховатися в інших країнах, тому з ними тимчасово було втрачено зв’язок. Лише пізніше вони з’явилися в Білорусії, де, за їхніми словами, знайшли безпечне місце і знову підтвердили готовність дати свідчення про події на Майдані в 2014 році.

Адвокати співробітників міліції, які постраждали від подій на Мадані, домоглися, щоб ГПУ направила доручення про міжнародну правову допомогу в компетентні органи (ДП РБ) про допит свідків – громадян Грузії – Бежіташвілі, Ревазішвілі і Баджалідзе.

Їх допит був проведений Генеральною прокуратурою Республіки Білорусь під відеозапис, де свідки підтвердили озвучену раніше інформацію про організацію та участь “лідерів” Майдану, зокрема Андрія Парубія, Сергія Пашинського, і інших осіб, в масових розстрілах співробітників міліції і активістів 20 лютого 2014 р

За даними свідків, для участі в Мадані в 2014 році було сформовано принаймні 4 групи грузинських бійців, приблизно по 10 чоловік кожна. Вони в різні дати прибували в Україну.

Свідки повідомляють, що в аеропортах Тбілісі та Борисполі для них були організовані проходи без прикордонного контролю. Вони прибували в Україну за паспортами на чужі імена. Їм пояснювали мету візиту: “допомога протестувальникам на Майдані і створення хаосу”.

Забезпечував їм проходження кордону без контролю за підробленими документами особисто Андрій Парубій. Керував їх “роботою” безпосередньо Сергій Пашинський.

Також, як вони кажуть, управлінням їх діями на Майдані займалися помічники Парубія і якийсь американський військовий інструктор Крістофер Брайан.

Як випливає зі свідчень, Пашинський разом з іншими особами особисто доставляв стрілецьку зброю в готель “Україна”, а також приносив зброю і патрони до Консерваторії під час массовіх протестів взимку, в центрі Києва в 2014 році.

Крім того, Пашинський за словами свідків, вранці 20 січня 2014 особисто вів вогонь по натовпу протестуючих з балкона Консерваторії. Серед інших вогонь на поразку вів і Володимир Парасюк зі своїм батьком. Потім їх підтримали стрілки, що знаходилися в готелі “Україна”, яку тоді контролювали керівники “Самооборони Майдану”.

Більш того, як випливає зі свідчень свідків, саме Пашинський віддав команду 20 лютого 2014 року вести вогонь і по співробітниках “Беркута”, і по протестувальникам з будівлі Консерваторії. Він віддавав команди – коли відкривати вогонь, коли припиняти, коли залишати свої вогневі точки. У готелі “Україна” цими функціями займалися Парубій, Мамулашвілі.

Нагадаємо, протести на Майдані незалежності почалися 21 листопада 2013 року з метою змусити уряд підписати угоду за асоціацію з Євросоюзом. Мітинги тривали кілька місяців.

Згідно зі статистикою, яка була оприлюднена на засіданні Святошинського районного суду Києва головуючим у справі суддею Сергієм Дячук, в грудні 2018 року, за період з 24 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року загинули 66 учасників акцій протесту, які були вбиті з вогнепальної зброї, і 13 правоохоронців. В цілому ж постраждалими в різних кримінальних справах визнані близько 1700 учасників акцій протесту і близько 1000 правоохоронців…

Джерело