На голову Новини Тайна статків Матіоса !

Тайна статків Матіоса !

638
0

Події розвиваються стрімко. У НАБУ і Держбюро розслідувань сьогодні надійшли заяви про вчинення злочину екс-головним військовим прокурором Анатолій Матіос та його підлеглими. Там цілий букет статей Кримінального кодексу, але ключова – ч.5. ст 191 КК з перспективою терміну від 7 до 12 років з конфіскацією. Це «привласнення, розтрата майна і заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою».

Ми отримали документ, який підтверджує це . Це продовження історії про те, як Матіос зі своїми підлеглими під виглядом «справи Клименко» провернув рейдерську схему по віджиму цілого ряду активів приватної компанії, включаючи 1000 вагонів. Ми писали про цю історію вчора (https://t.me/KlymenkoTime/6778) і, зокрема, про те, як Матіос, скориставшись смертю брата Клименко, Антона, вирішив віджати у нових власників активи, частку в яких той продав ще в 2014 році.

Так ось, сьогодні компанія «Юнисон», якій, власне, і належать ті самі вагони, зробила заяву для ЗМІ про те, що подала заяву про злочин в НАБУ і ДБР.

Фабула справи – Анатолій Матіос, його підлеглі Дмитро Борзих, Віталій Опанасенко і Ольга Миргородська вступили в 2016 році в злочинну змову з підприємцем Владиславом Дрегер з метою незаконного заволодіння активами приватної компанії і корпоративними правами на суму 243 млн. Гривень.

Також в компанії заявляють, що з боку Матіоса і його оточення топ-менеджерам неодноразово надходили погрози порушення нових сфальсифікованих справ. З огляду на, що навіть співучасник Матіоса, Дрегер, записав відеостраховку від загроз Матіоса (https://t.me/KlymenkoTime/6233) – охоче віримо в правдивість цих заяв.

Схоже до вже відкритим кримінальних справах по колишньому керівництву військової прокуратури, про які говорив глава Госбюро розслідувань Роман Труба сьогодні додалося нове.

Джерело