На голову Новини Ситуацію із захопленням Криму і Донбасу буде розбирати вже наступне керівництво України...

Ситуацію із захопленням Криму і Донбасу буде розбирати вже наступне керівництво України – колишній очільник СБУ

327
0

Після того, як російська Держдума прийняла рішення, яке надало можливість очільнику Кремля Володимиру Путіну використовувати Збройні сили за кордоном в 2014 році, стало зрозуміло, що наближається катастрофа, з якою, на жаль, не впоралася нова українська влада.

Як передає replyua.net, таку точку зору в інтерв’ю Дмитру Гордону екс-глава СБУ Ігор Смешко. Він висловив переконання, що ситуацію з анексією Криму, скоріше за все, буде розбирати наступне політичне керівництво України в рамках законів Конституції України, повідомляє Голос народу.

«Для мене, як професійного військового і за останнім освітою – юриста, є ситуації, в яких немає двох рішень. Не знаєш, що робити – дій у відповідності до закону. У законі «Про оборону України» чітко прописаний весь алгоритм дії при нападі на нашу батьківщину. для цього необхідно було прийняти політичне рішення, взяти на себе відповідальність. Проте політичні сили, які котрі зайняли найвищі посади в Україні, абсолютно не були готові до цього і не збиралися воювати», – зазначив Смєшко.

Раніше на власній Facebook-сторінці прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган написала, що представники Головної військової прокуратури завершили спеціальне досудове розслідування у справі росіянина Олександра Острикова, якого підозрюють в організації незаконної анексії Криму. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я