Війна Сирський: РФ не вдається взяти під контроль Бахмут

Сирський: РФ не вдається взяти під контроль Бахмут

247
0

Щоб просунутись вперед ворог не рахується ні з чим, однак на окремих ділянках міста був контратакований та залишив деякі позиції.

Спроби ворога захопити позиції ЗСУ на Лиманському напрямку не вдались, на Бахмутському продовжуються інтенсивні бойові дії. Про це 1 травня повідомило Міністерство оборони України з посиланням на командувача Східного угруповання військ Олександра Сирського.

Зазначається, що напередодні генерал-полковник працював в районах бойових дій.

“На Лиманському напрямку наші оборонці протягом кількох останніх днів відбили численні штурми. Спроби ворога захопити наші позиції не вдались. Противник зазнав втрат, нами були взяті в полон десять ворожих солдатів”, – уточнив Сирський.

На Бахмутському напрямку окупанти провели численні атаки, намагаючись прорвати оборону позицій ЗСУ, однак зазнали невдачі.

“Щоб просунутись вперед ворог застосовує максимум зусиль та не рахується ні з чим. Попри  значні втрати, у бій постійно кидаються нові штурмові групи Вагнера, бійців інших приватних компаній, десантників. Але взяти місто під контроль противнику не вдається”, – наголосив командувач.

За його словами, ситуація доволі складна, разом з тим, на окремих ділянках міста ворог був контратакований українськими підрозділами та залишив деякі позиції.

Раніше повідомлялося, що минулого тижня війська РФ мали незначний успіх на певних ділянках фронту, проте Сили оборони повернули втрачені позиції.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я