На голову Новини Сирійські повстанці поїдуть на переговори до Астани

Сирійські повстанці поїдуть на переговори до Астани

122
0

Більшість груп сирійських повстанців вирішили взяти участь у переговорах щодо мирного врегулювання, які мають відбутися в столиці Казахстану Астані

Про це заявив представник повстанців Закарія Малахіф’ї, передає Deutsche Welle.

Представники різних груп сирійських повстанців ухвалили рішення брати участь у мирних переговорах щодо сирійського врегулювання, які мають відбутись в столиці Казахстану Астані. Як заявив у понеділок, 16 січня, представник повстанців Закарія Малахіф’ї, рішення брати участь у переговорах підтримала більшість повстанських груп під час зустрічі у столиці Туреччини Анкарі.

 

“Обговорюватимуться припинення вогню, гуманітарні питання, доставка гуманітарної допомоги, звільнення ув’язнених”, – повідомив Малахіф’ї, слова якого наводить агентство Reuters. Інший представник повстанців, який побажав залишитись неназваним, повідомив агентству, що у першу чергу повстанці підніматимуть питання щодо умов припинення вогню, а також його порушення з боку урядових військ. 

Наразі відбувається процес формування делегації повстанців, яка відрізнятиметься від тієї, що представляла їхні інтереси під час мирних переговорів у Женеві у 2016 році.

Нагадаємо, переговори між опозицією та урядом Сирії в Астані ініційовані Туреччиною та Росією, їхній початок заплановано на 23 січня. Громадянська війна, яка триває у Сирії з 2011 року забрала життя понад 300 тисяч людей, мільйони стали біженцями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я