На голову Новини Сили АТО просунулися на 4 кілометри ближче до Донецька

Сили АТО просунулися на 4 кілометри ближче до Донецька

118
0

Кілометр за кілометром військові відбирають у сепаратистів українську землю. Поблизу Новотроїцького прикордонний пост перенесли вглиб окупованої території.

Українські позиції стали на 3-4 км ближчими до Донецька. У ворога відібрано дуже значний шмат землі. Однак позиції його тепер на відстані автоматного пострілу. Прикордонники несуть постійне бойове чергування.

Обстріли на цій ділянці фронту трапляються ледь не щодоби. Міни лягають праворуч і ліворуч від дороги. Прикордонники постійно проводять розвідку, підкрадаються диверсійні групи противника.

Тим часом на самому пункті пропуску ще до обіду з кожного боку збирається більше сотні авто. Люди з Донецька їдуть відпочивати на море чи у відпустку на велику Україну. Кількість прикордонників, які оформлюють документи, збільшили у півтора рази, але вони все одно не встигають. Пункт пропуску «Новотроїцьке» переповнений.

«Його перетинає сім-вісім тисяч осіб і півтори-дві тисячі транспортних засобів. Ми працюємо в такому режимі, щоб люди встигали пройти контрольно-пропускний пункт до його закриття», — пояснила прес-офіцер Донецького прикордонного загону Світлана Савчук.

presa.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я