На голову Сфера ЖКГ Свинство Порошенка народу під кінець президентства: підписав закон, який обріже прибутки власникам...

Свинство Порошенка народу під кінець президентства: підписав закон, який обріже прибутки власникам домашніх СЕС!

252
0

Горе-президент олігарх Петро Порошенко не зміг піти достойно! Мало того, що пороздавав купу незаслужених нагород рідним корупціонерам та своїм “слугам”… А насамкінець ще й підписав закон №8449-д, який скасовує “зелені” тарифи для власників сонячних електростанцій, проте зберігає їх для олігархів!!!

Про це сказав голова Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрій Герус.

“Із наступного кварталу такі дрібні домашні СЕС будуть відпускати у загальну мережу свою е/е безкоштовно. А крупні СЕС Ахметова та іншої “еліти” таку ж електроенергію будуть продавати у мережу за 5 грн за кВт-год, для них супервисокий “зелений” тариф працює далі”, – написав Герус.

Нагадаємо:

25 квітня 2019 депутати Верховної Ради проголосували  законопроект  8449-д, який відмінив “зелений” тариф для всіх наземних домашніх СЕС потужністю до 30 кВт.

Документ передбачає введення аукціонів з 2020 року і обов’язкове введення в дію сонячних електростанцій потужністю більше 1 МВт і ветроелектростанций більш 5 МВт (або однією з турбін).

Результат пошуку зображень за запитом "сонячні панелі"

Водночас експерти вказували, що власники домашніх електростанцій отримуватимуть виплати за “зеленим тариф”, проте лише з частини СЕС, встановленої на дахах і фасадах будівель і капітальних споруд. Проте для цього споживач ще має підтвердити, що ці споруди — капітальні.

Одним із шляхів вирішення цієї проблеми, за словами експертів, було накладення президентом вето на новий закон, оскільки в ньому порушені конституційні права громадян.

На думку голови Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг, якби “обнулювався” тариф для вже працюючих електростанцій, які збудували Ахметов, Хмельницький, Дубневичі, Косюк, Веревський, Хмельницький, ICU, Аваков, Мартиненко, Клюєв, “то безумовно таке б ніхто не допустив — було б вето”.

 

Про те, що потужності і прибутки сонячних електростанцій домогосподарств обріжуть ще в 2019 році, експерти прогнозували раніше…

НКРЕКП установила “зелений” тариф для двох СЕС компанії VR Capital

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, встановила “зелений” тариф на рівні 15,03 євроцента за 1 кВт-год для двох сонячних електростанцій – ТОВ “Санвін 12” (Благовіщенський р-н, Кіровоградська обл.) потужністю 15,6 МВт і ТОВ “Санвін 14” (Новоукраїнський р-н Кіровоградської обл.) – 13 МВт, а також для низки введених у березні-квітні 2019 року дрібних промислових СЕС.

Про це повідомляє прес-служба НКРЕКУ. Таке рішення комісія прийняла на засіданні в п’ятницю, 17 травня 2019. Термін дії тарифів – до 1 січня 2030 року.

Згідно з рішенням комісії, встановлено також тариф для станції ТОВ “ЕТГ СОЛАР 1” потужністю 17,820 МВт (Дніпропетровська обл.).

Крім того, встановлено тариф для станцій ТОВ “БС Енерджі” потужністю 6,183 МВт (Ужгородський р-н, Закарпатської обл.).

Тариф отримала станція ТОВ “Еко-Фотуре “Грушка” потужністю 3,465 МВт (Кам’янець-Подільський р-н Хмельницької обл.).

НКРЕКП також установила тариф для станції ТОВ “Солар-Груп” потужністю 5,340 МВт (Миколаївський р-н, Миколаївської обл.).

ТОВ “Санвін 12” і “Санвін 14” належать главі компанії з управління активами VR Capital Group (США) Річарду Дейтцу через кіпрську компанію Wiltan Enterprises Limited, підконтрольну VR Global Partners і пов’язану з VR Capital Group.

Спільно з інвестиційною групою ICU Дейтц побудував Кам’янець-Подільську сонячну електростанції на 64 МВт (керуюча компанія “Подольскенерго”). А також триває будівництво СЕС на 35 МВт в Херсонській області.

Результат пошуку зображень за запитом "сонячні панелі"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я