На голову Новини «Свободівці» пікетують слідче управління МВС, де допитуватимуть Тягнибока (фото)

«Свободівці» пікетують слідче управління МВС, де допитуватимуть Тягнибока (фото)

100
0

Представники партії «Свобода» зранку 8 вересня пікетують Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ, де невдовзі має відбутися допис керівника націоналістів Олега Тягнибока у зв’язку з подіями, що мали місце 31 серпня біля Верховної Ради України.

Як передає з місця подій кореспондент видання Інформаційний Акцент, активісти розгорнули транспаранти «Геть кривавого злочинця Авакова!», «Аваков покриває вбивць Небесної сотні!», «Аваков влаштував розправу над політичними опонентами!» та інші.

Перед початком акції, коли активісти розгортали плакати, до них підійшов капітан міліції і вимагав показати дозвіл на акцію. Як зазначив керівник Київської «Свободи» Андрій Мохник, міліціянт спробував спровокувати учасників пікету: «Цей капітан свідомо провокував пікетувальників, прискіпуючись до наявності дозволу на проведення нашого заходу, оскільки сам же згодом визнав, що в них є документ, який засвідчує наше право на пікетування».

Також із приводу резонансних подій біля парламенту у четвер мають відбутися судові засідання щодо обрання запобіжного заходу для «свободівців» Юрія Сиротюка та Ігоря Швайки, які постійно переносять. Крім того, завтра мають допитати керівника київської обласної організації «Свободи» Ігоря Сабія.

«Свободівці» пікетують слідче управління МВС, де допитуватимуть Тягнибока (фото)

«Свободівці» пікетують слідче управління МВС, де допитуватимуть Тягнибока (фото)

Інформаційний Акцент

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я