На голову Новини Свободівець Сиротюк пропонує узаконити особисту зброю, – законопроект

Свободівець Сиротюк пропонує узаконити особисту зброю, – законопроект

244
0

 Народний депутат Юрій Сиротюк (ВО «Свобода») пропонує дати право громадянам купувати зброю і боєприпаси, щоб брати участь в охороні громадського порядку.

 Народний депутат Юрій Сиротюк (ВО «Свобода») пропонує дати право громадянам купувати зброю і боєприпаси, щоб брати участь в охороні громадського порядку.

Про це йдеться в законопроекті № 4914 «Про внесення змін до закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону (щодо використання зброї)», текст якого розміщений на сайті парламенту, повідомляє «Укрінформ».


«Громадяни України, суб’єкти господарювання та стрілецькі спортивні організації мають право набувати у власність і відчужувати цивільну зброю і боєприпаси у порядку, встановленому цим законом. Продаж цивільної зброї та боєприпасів в Україні здійснюють суб’єкти господарської діяльності, які мають відповідну ліцензію на цей вид діяльності»
, – йдеться в законопроекті.

Законопроект вводить класифікацію зброї та боєприпасів у цивільному обороті, розмежовує види зброї за режимом їх обігу, визначає види і категорії зброї, заборонені до цивільного обігу.

Також законопроект передбачає створити в Україні Єдиний державного реєстру зброї – державну інформаційну систему, що містить відомості про права на зброю, а також про об’єкти та суб’єктів цих прав.

«Реалізація цього закону суттєво знизить рівень злочинності в країні, зокрема, дасть можливість зменшити кількість тяжких злочинів і злочинів проти власності», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я