На голову Новини "Свободівці" заявили, що інформація про створення ВНР – груба провокація (ВІДЕО)

"Свободівці" заявили, що інформація про створення ВНР – груба провокація (ВІДЕО)

341
0

На брифінгу у Верховній Раді України чинний народний депутат Андрій Іллєнко та народний депутат України сьомого скликання Олексій Фурман розповіли про події шостого грудня у Вінниці, які викликали великий резонанс в Україні та за її межами.

На брифінгу у Верховній Раді України чинний народний депутат Андрій Іллєнко та народний депутат України сьомого скликання Олексій Фурман розповіли про події шостого грудня у Вінниці, які викликали великий резонанс в Україні та за її межами.

 

– Ніякого захоплення Вінницької облдержадміністрації не було. Просто громадськість не пустили на засідання сесії обласної ради, оточивши будівлю кількома кордонами міліції. Тому люди й обурились, вирішили прорватись, – зазначив Олексій Фурман. – До того ж, на прилеглих вулицях стояли напоготові групи "тітушок". Частина їх злилась з мітингувальниками, постійно провокуючи людей на ті чи інші ситуації.

 

У мас-медіа та соцмережах багато говорилось про заїжджих бойовиків, які діяли за певним планом. Фурман спростовує ці чутки.

 

– Приїжджих було 14 чоловік, з них три дівчини, прибули з Хмільниччини. Причому, серед них було багато таких, з якими я пройшов Майдан, Революцію Гідності. Декотрі в Києві на Майдані вистояли всі три місяці. Тобто, ніяких заїжджих штурмовиків не було, – запевняє він. – Сутички почались після того, як міліція застосувала сльозогінний газ. Тому в цьому, що сталося, винні начальник обласної міліції Ігор Моренець та губернатор Анатолій Олійник.

 

За словами Олексія Фурмана, людей обурило те, що за шість місяців після Революції Гідності ніякої люстрації не відбувається.

 

– Чиновники, як брали хабарі, так і беруть. І сидять на своїх місцях. Це є повним демаршем контрреволюції. А у пресі висвітлюють все по-іншому. На жаль, і на сесії Вінницької міськради прийняли звернення, де зазначили, що у Вінниці була спроба захопити владу, – розповів "свободівець". – Сьогодні ситуація на Вінниччині абсолютно стабільна. Ніяких захоплень ОДА і самопроголошення "народного губернатора" не було. Активісти вже о 16-й годині покинули приміщення ОДА. Нічого там не чіпали, не ламали, не трощили. А мою кандидатуру запропонували як можливу на посаду голови Вінницької облдержадміністрації.

 

Все, що відбулося у Вінниці, Фурман називає грубою провокацією, яка підігрівається місцевою владою.

 

– Поки на Вінниччині діє політична партія "Свобода", ніякої Вінницької Народної республіки створено не буде, – запевнив Олексій Фурман.

 

 

Джерело: vlasno

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я