На голову Сфера ЖКГ Світовий банк прокредитує «Вінницяоблводоканал» на 40 млн доларів – на реконструкцію. Не...

Світовий банк прокредитує «Вінницяоблводоканал» на 40 млн доларів – на реконструкцію. Не пройшло й 20 років!

504
0

Не пройшло 20 років незалежності України, як керівництво вінницького Водоканалу взялось за розум…

Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» підписало договір зі Світовим банком про отримання кредиту у розмірі 40 млн доларів на реконструкцію. Про це повідомив директор підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський.

«Ми підписали договір зі Світовим банком про отримання кредиту, який ми плануємо використати на реконструкцію об’єктів водоканалу. До плану робіт увійшли реконструкція водопровідної станції, мереж водопроводу, мереж каналізації та закупівля тракторної техніки. Кредит передбачений на суму 40 млн доларів США», – сказав Чернятинський.

Зараз на підприємстві тривають підготовчі роботи до проведення відповідних тендерних процедур.

Також підприємство цьогоріч розраховує отримати 24 млн грн на 1 етап реконструкції очисних споруд каналізації за рахунок Державного екологічного фонду. Фахівці КП «Вінницяоблводоканал» готують документи для подання в Мінекології для виділення цих коштів, які планується освоїти цього ж року.

Втім, радіти зарано. Бо якщо наші Водоканали освоюватимуть новітні технології ТАКИМИ темпами, то чисту за ВСІМА стандартами питну воду ми отримаємо ще не скоро… Може, у 22 столітті…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я