На голову Новини Свитко пообіцяв співпрацю громадським організаціям

Свитко пообіцяв співпрацю громадським організаціям

203
0

 Вчора, 12 березня, о 16.00, голова Обласної Ради Сергій Свитко зібрав у сесійному залі предстаників громадських організацій аби налагодити роботу комісій Громадської та Обласної рад.

  Вчора, 12 березня, о 16.00, голова обласної Ради Сергій Свитко зібрав у сесійному залі предстаників громадських організацій аби налагодити роботу комісій Громадської та Обласної рад.


 

Усього присутніх було близько сотні. 

 

Сергій Михайлович розповів коротко про своє бачення співпраці влади та громадскості в "нових" умовах.

 

 

Очільники громадських організацій мали безліч запитань до нового голови облради. Запитували про медичну реформу і правоохороні органи, про люстрацію на всіх рівнях і особисте ставлення Свитка до подій в Криму… Багатьох присутніх цікавило питання стосовно революційних дій Народного Трибуналу Юрія Хорта.

 

Нагадаємо, 1 березня представники Народного Трибуналу Вінниччини прийшли до начальника департаменту соціального захисту Марини Коваль. Голова Трибуналу Юрій Хорт вручив їй рішення «іменем Української революції», аби начальник департаменту Марина Коваль добровільно написала заяву про звільнення.

 

 

Юлія Грига, голова ГО «Філософія серця», "вступилась" за Марину Євгенівну, мовляв, начальник департаменту соціального захисту професійно виконує свої обов’язки, налагоджена ефективна співпраця департаменту з громадським сектором області…
Ось, що пише пані Юлія на своїй сторінці у Фейсбуці:

"Кастрація" влади…
Саме так я можу назвати те, що у Вінниці проходить під назвою "люстрація" (((
…коли невелика група людей бере на себе сміливість вирішувати долі людей, які очолюють департаменти Вінницької ОДА, абсолютно не враховуючи ні напрацювань людини, ні думки профільних організацій.
Не для цього я підтримувала Майдан, щоб потім його актив приймав рішення абсолютно ігноруючи думку всіх громадських активістів.
Чому не створити спільну комісію, комітет, не важливо як ця структура буде називатися, і приймати зважені рішення по кожному конкретному випадку?! Ломати, не будувати!!!
Вчора мені стало відомо, що так звану "народну повістку" отримала директорка департаменту соцзахисту Марина Коваль! Знаючи цю людину, я впевнена, що за крісло вона триматися не буде. А от хто буде дбати про дітей з Ладижинського інтернату, які до її приходу жили в нелюдських умовах?! а вони взагалі не можуть за себе постояти! вони навіть сказати про це не можуть… Де були Народні трибунали, Ради Майданів і Люстраційні комітети коли ми роками не могли виколотити корумпованого колишнього директора інтернату та департаменту?! Зараз, коли дітям створені комфортні умови та суворий контроль за персоналом, все поховати, бо комусь щось не подобається!!! Я щиро споддіваюсь, що здоровий глузд, конструктив та широке обговорення кадрових питань все ж таки збережуть те краще, що на сьогодні є! Не можна проводити такі експерименти з такою вразливою категорією населення! це злочин!"

 

Голова облради Сергій Свитко прокоментував ситуацію наступним чином чином: "Ті особи, які проводять люстрацію, використовуючи таку дивну форму як "народний трибунал", діють за межами правового поля. Правоохоронні органи мають дати їм оцінку."
 

 

 

 

Також на зібрані не оминули болючих питань встановлення пам’ятника Тарасові Шевченку на площі Театральній та забудови шкільних стадіонів міста, зокрема стадіону 18 школи, де дочиться боротьба між місцевими жителями і забудовниками вже більше, чим пів року.

 

 

Голова громадської організації "Голос народу – до демократії через право" Матківський Валентин звернувся по допомогу до Сергія Свитка, аби той посприяв вирішенню проблем у житлово-комунальній галузі міста, зокрема у знищенні корупційних схем, що, на думку, Матківського, знаходяться "під ковпаком" захисту обласної та міської прокуратур.

 

 

На завершення зібрання Сергій Свитко зауважив, що зробить все можливе, щоб співпраця між громадськими організаціями та владою міста була тісною та продуктивною.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я