Економіка СУДИ СТАЛИ НА ЗАХИСТ ВІННИЧАН!

СУДИ СТАЛИ НА ЗАХИСТ ВІННИЧАН!

1734
0

СУДИ СТАЛИ НА ЗАХИСТ ВІННИЧАН від СВАВІЛЛЯ «ЕНЕРА-ВІННИЦЯ»!

Картинки по запросу фото вінниця-енера

З 1 січня 2019 року продавцем електроенергії стала невідома ЕНЕРА-ВІННИЦЯ. Всі ми знаємо, що ТАРИФИ в України ЗАХМАРНІ. Крім того місцеві ЧИНУШІ хочуть «ЗАРОБИТИ», тому офшорна компанія розробила свій «ТИПОВИЙ ДОГОВІР» з якого викинули всі права людей, залишили одні обов`язки.

Також «забули» вписати в типовий договор за чий рахунок здійнется «повірка-лічильників», «точка-розподілу», «загально-будинкові мережі ремонтуються» та інше ???

Штрафи-пені Вінниця ЕНЕРА прописала в договорі в 10 разів більші ніж передбачино законом. А саме головне СВАВІЛЛЯ в договорі «Вінниця-ЕНЕРА» це можливість відключати споживачів від електро постачання без РІШЕННЯ СУДУ. Незважаючи що закон забороняє без рішення суду ВІДКЛЮЧАТИ.Картинки по запросу фото вінниця-енера

Крім того в договорі передбачено: підписав ти його чи ні, немає значення, якщо ти сплатив хоть копійку, договір важаєтся укладеним.

Такі грабіжницькі умови надання послуг занепокоїли представників «ШКОЛИ СТАРШИХ по БУДИНКАХ» та громадских активістів «Голос-Народу»
Учасники спільної наради підготували акт розбіжностей в договорі на електропостачання згідно діючого законодавства та відправили в адміністрацію Вінниця-ЕНЕРА.

Але , щоб разом домовитись і врегулювати спір ЕНЕРА подає до суду на визнання свого «договору типовим». Цілий РІК продовжувався судовий процес і нарешті було прийняте остаточне рішення:

Суд відмовив Вінниця-ЕНЕРІ в визнані договору ТИПОВИМ який розробленого ними, тому що НЕ відповідає законам України.
⁃ Тепер пропозиція ГО «голос народу» і школи старших по будинках до Вінниця ЕНЕРА сісти за стіл перемовин та узгодити «ТИПОВИЙ ДОГОВІР» згідно чинного законодавства !

⁃ Але виникає багато запитань???
⁃ PS: Чому Моргунов разом з міськими депутатами не стали на ЗАХИСТ ВІННИЧАН ???

⁃ ⁃ МИ ЗМОГЛИ ПЕРЕМОГТИ «Вінниця-ЕНЕРА» тільки РАЗОМ.

⁃ГО «голос народу», «школа старших по будинках», «подільський центр правової допомоги».

⁃ ВІКТОР МАЛИНОВСЬКИЙ

Джерело

#влада#корупція#вінниця-енера