На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Суд зобов’язав ДБР розслідувати походження мільйонів вкладників проросійського Оппоблоку регіоналів!

Суд зобов’язав ДБР розслідувати походження мільйонів вкладників проросійського Оппоблоку регіоналів!

155
0

Суд зобов’язав Державне бюро розслідувань (ДБР) перевірити походження мільйонів від внескодавців “Опозиційного блоку”, які мають ознаки фіктивності!

Таким чином Шевченківський райсуд Києва задовольнив скаргу юристів Bihus.Info на бездіяльність слідчих і зобов’язав ДБР відкрити провадження за статтею 209 – “Легалізація коштів отриманих злочинним шляхом”!

Нагадаємо, йдеться про справу фірм-донорів проросійського “Опозиційного блоку” (кубло колишніх регіоналів!!!), одну з яких суд наприкінці 2018-го визнав фіктивною, і засновниця якої отримала ЧОМУСЬ умовний термін!

Згідно зі звітом партії, ця фірма пожертвувала майже мільйон гривень на “Опоблок”, та згодом з’ясувалось, що її засновниця – продавчиня з Обухова – продала невідомим свої паспортні дані.

На думку юристів, цей вирок мав би сам по собі стати передумовою для відкриття справи про ймовірну легалізацію коштів. Попри це, на звернення юристів з проханням перевірити інші підприємства – внескодавців, які мають ознаки “фіктивності” у звіті  “Опозиційного блоку”, слідчі ДБР провадження не відкрили.

“Виходить, що новостворений орган продовжує традиції порушення ст. 214 КПК України (“Початок досудового розслідування”)”, – вважають у Bihus.Info.

Юрист Bihus.Info Є. Воробйов наголошує: “Оскільки в звіті “Опозиційного блоку” за 2016 рік містяться відомості про перерахування на діяльність партії коштів на 1 млн грн від фіктивної фірми та біля 3 млн. грн. перерахованих іншими фірмами, які містять ознаки “фіктивності”, такий звіт підписував народний депутат, то у відповідності до ст. 216 КПК, ці факти зобов’язані перевіряти уповноважені службові особи ДБР”…

А ВСЮ суть Оппоблоку можна виразити так:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я