На голову Новини Суд Запоріжжя ВИПРАВДОВУЄ рос. сепаратиста М. Бутрименка, винного у смерті 10 наших...

Суд Запоріжжя ВИПРАВДОВУЄ рос. сепаратиста М. Бутрименка, винного у смерті 10 наших солдат!!!

576
0

23 липня 2014 роки над селом Дмитрівка Шахтарського району був збитий штурмовик Су-25 ЗСУ. Пілот встиг катапультуватися і приземлився в 2 км від сусіднього села Латишев. На пошуки пілота була відправлена ​​група з 19 спецназівців…
29 липня в районі Латишев пошукова група зайшла на територію агропідприємства Миколи Бутрименко.
Фермер дуже радо зустрів українських бійців, запевнивши, що ніяких банд терористів поруч немає, і запропонував їм повечеряти й переночувати в його ангарі на території стоянки підприємства.
Через якийсь час Бутрименко сказав, що йому терміново треба з’їздити в Сніжне, оскільки нібито в лікарні міста у важкому стані знаходиться його дружина…

Світлина від Івана Мирного.
Буквально через 20 хвилин Бутрименко повернувся в супроводі російських терористів на БТРах і БМП!!! Вони оточили ангар, розстрілявши його з кулеметів і дрібнокаліберних гармат!!!
10 українських спецназівців загинули на місці, 5 поранених бійців терористи взяли в полон! …і лише 4 солдатам, які в той час перебували за межами ангара, вдалося відступити і дістатися до позицій сил АТО.
Микола Бутрименко – житель Шахтарська Донецької області. У минулому був активним членом «Партії регіонів», в 2010 році – депутат від ПР в Шахтарської райраді. На той час Бутрименко керував власним аграрним господарством ТОВ “Імені Челюскінців”.
10 наших спецназівців були вбиті, 5 взяті в полон, поранених полонених хлопців Бутрименко особисто бив палицею, катував і знущався!!! Відповідне відео терористи самі виклали в мережу.
Пізніше Бутрименко оформляє собі пенсію у нас в Україні і спокійно за нею їздить а так же відправляє за лінію фронту свого бухгалтера для вирішення бізнес-питань…


2 роки за ним “полювали” наші спецслужби, і ось нарешті, в 2016-м затримали в “сірій зоні” – прямо навпроти позицій армії РФ.
Ті, що вижили і звільнені з полону впізнали фермера, і дали свідчення, що неодноразово бачили його зі зброєю в руках на боці терористів.
Вчора в Запоріжжі відбувся суд, на якому прокурор вимагав для Бутрименко ДОВІЧНЕ за Вбивство 10-ти спецназівців, за полон і тортури ще 5-х !!!!
Але вчора наш найгуманніший суд у Запоріжжі ВИПРАВДАВ злочинця за ч.3 ст.258 (тероризм) КПК України. Засудивши по ч.2 258-5 (фінансування тероризму). І засудив до позбавлення вільні на 8 років.
А це значить, що за законом Савченко, вбивця 10-ти наших спецназівців, людина яка катував, бив і знущався на ще 5-ю полоненими, вийде на свободу через 1 рік і 1 місяць !!!
Куйбишевський районний суд Запорізької області Головуючого Мальований В.О., судді Горбачов Ю.М., Валігурській Г.Ю.
ПРОШУ репоста!