На голову Новини Суд заборонив проводити «Марш рівності» в Одесі

Суд заборонив проводити «Марш рівності» в Одесі

165
0

Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов міської ради і заборонив проведення «Маршу рівності», запланованого на 13 серпня в Одесі в рамка фестивалю «Одеса Прайд-2016». 

Про це йдеться в повідомленні суду, пишуть «Українські новини».

Суд ухвалив таке рішення, з огляду на високу ймовірність виникнення протистоянь і конфліктів, під час яких можуть бути скоєні кримінальні правопорушення.

Крім того, як повідомляється, суд обмежив право громадян на проведення всіх заходів 13 серпня.

«Організатор патріотичних заходів, що планував проводити свої мирні збори одночасно з “маршем рівності”, висловлював на адресу учасників ходу погрози. Про це свідчать повідомлення в соціальних мережах. При цьому заявлений ним маршрут патріотичних заходів перетинався з маршрутом маршу, організованого в рамках фестивалю «Одеса Прайд-2016», – зазначено в повідомленні.

Зазначимо, що раніше управління Національної поліції в Одесі направило лист у міськраду із проханням звернутися в суд для заборони масових акцій у місті в період з 10 до 14 серпня.

Торік суд заборонив оргкомітету фестивалю «Одеса Прайд» проведення будь-яких вуличних масових акцій.

Нагадаємо, 12 червня 2016 року у Києві пройшов так званий «марш рівності за права ЛГБТ». За даними поліції, у ньому взяли участь 1,5 тис. осіб.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я