На голову Новини Суд виправдав екс-мера Стаханова, який проводив “референдум”

Суд виправдав екс-мера Стаханова, який проводив “референдум”

166
0

Суд виправдав екс-мера Стаханова Юрія Борисова, заарештованого 2014 року за звинуваченням у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Про це повідомив журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

 “Незважаючи на наявні докази, документи та відео – скатали черговий договірняк”, – вважає журналіст.

Він зазначив: Борисов був одним з трьох мерів, заарештованих за сепаратизм. На даний момент під вартою залишаються тільки Неля Штепа зі Слов’янська і Володимир Слєпцов з Дзержинська (Торецька).

“Решта мерів, які проводили референдум, взагалі не мають проблем із законом і продовжують займати свої посади. Виходить, що антиконституційний референдум провели, тисячі людей загинули, але ніхто не винен”, – написав Казанський.

Як відомо, затриманого мера міста Стаханів Юрія Борисова звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Правоохоронці встановили, що мер Стаханова співпрацював з представниками колишньої влади, а також деякими діючими депутатами від “Партії регіонів”.

За їхньої підтримки Борисов організував і забезпечив проведення в Стаханові незаконного референдуму 11 травня щодо відокремлення Луганської області від України.

Раніше зазначалося, що Борисов співпрацює зі слідством з питань організації проведення та фінансування референдуму щодо створення “Луганської народної республіки”.

Ось вам одне із “досягнень” сучасного українського КРИВОсуддя… Та Луценка зокрема!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я