На голову Новини Суд відсторонив заступницю голови Нацбанку Рожкову від роботи! Але ЯК?

Суд відсторонив заступницю голови Нацбанку Рожкову від роботи! Але ЯК?

186
0

До “методів” роботи Рожкової (колеги непокараної корупціонерки Валерії Гонтаревої!) в багатьох вже давно були непрості питання… Але лоббі її захищало! До цього часу. Але днями щось пішло не так…

Баришівський райсуд Київської області відсторонив від роботи заступницю голови Національного банку Катерину Рожкову на підставі позову людини, яка вірогідно веде асоціальний спосіб життя, а її  персональні дані використовуються сторонніми особами! Деталі цієї справи досить інтригуючі, як у детективі…

Про це йдеться у програмі BIHUS info.

Зазначається, що мова йде про мешканця села Баришівка Андрія Барташа. 

За даними програми, він записаний власником ТОВ “Нібіру Х” і саме його іменем підписаний позов до директора його ж фірми Антона Лук’яненка, який нещодавно розглядав суд.

Повідомляється, що Лук’яненко написав хвалебну статтю на Рожкову, а Барташу це не сподобалося, тож він звернувся з вимогою до суду прибрати статтю з сайту і… відсторонити заступницю голови НБУ.

Тобто, позивач просив суд відсторонити посадовицю Нацбанку, бо йому нібито не сподобалася комплементарна стаття на її адресу, яку написав директор його ж фірми.

“Позивач вважає, що недостовірна інформація, яка була створена і поширена відповідачем у його статті “Катерина Рожкова – взірець державного управління” призводить до створення хибного уявлення щодо діяльності Рожкової К.В., що у свою чергу наносить непоправної шкоди банківському сектору економіки та порочить високий статус службовця НБУ”, – процитували автори програми текст позову. 

Зокрема вказується, що саме через це позивач вимагає у суду “припинити дії заступника НБУ Рожкової”.

При цьому, за даними  розслідування, Барташ насправді не є підприємцем, а просто “паспорт загубив”. Позивач і його ТОВ зареєстровані у звичайній 5-поверхівці у Баришівці. 

Як видно з відеосюжету, у квартирі-офісі немає ні вікон, ні замків на дверях, і виглядає приміщення покинутим і занедбаним. За словами сусідів, вказаний чоловік дійсно живе у цій напівзруйнованій квартирі, але не має постійної роботи та зловживає алкоголем.

Крім того сусіди стверджують, що він давно загубив свій паспорт, а рік тому дізнався, що на нього записали компанію. Наразі ніхто з нихне знає, де він знаходиться. 

Відповідач, який вказаний директором ТОВ і який нібито писав хвалебну статтю на Рожкову, за словами сусідів, теж далекий від підприємницької діяльності – живе у бабусиному будинку і змушений весь час десь підробляти, щоб заробити собі на життя.

“Є всі підстави вважати, що паспортні дані Барташа використали невідомі для звільнення Рожкової”, – сказано у сюжеті.

У суді журналістам заявили, що приймають позов від людини, яка засвідчує свою особу або від людини, яка також має посвідчення особи і має довіреність при собі, але хто саме приніс позов у суді не пам’ятають.

Зазначається, що Рожкова впевнена, що проти неї веде війну олігарх Ігор Коломойський і пов’язані з ним бізнесмени.

При цьому автори програми додають, що сам Коломойський каже, що нічого не знає про той позов, але підтримує його…

Нагадаємо: 

  • Баришівський районний суд Київської області 11 червня ухвалив рішення про заборону Катерині Рожковій брати участь в засіданнях правління Нацбанку і виконувати покладені на неї посадові обов’язки.
  • Пізніше Рожкова заявила, що повернулася з Лондона, де була на конференції, і вийшла на роботу.
  • В НБУ заявили, що суд не може звільнити Рожкову.
  • Національна академія правових наук України, яка на прохання НБУ виступила експертом з даного питання, стверджує, що суд перевищив свої повноваження.
  • НБУ оскаржив це рішення.
  • Далі буде…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я